01-11-2019
Mermerin Işıltısı ile Göz Alıcı Mekanlar: Günsan Stone

Mermerin Işıltısı ile Göz Alıcı Mekanlar: Günsan Stone

Günsan Elektrik, dekorasyonda klasik stilin vazgeçilmezi mermeri Stone Koleksiyonu ile yaşam alanlarına taşıyor. Her tarza ve ihtiyaca uygun renk ve desenleriyle beş farklı konseptte anahtar ve prizler sunan koleksiyon, modern mekanlara doğal taşın kendine has dokusunu yansıtarak, seçkin bir ambiyans katıyor.

Doğadan bir parça taşıyan en küçük ayrıntı, yaşam alanlarını farklı bir atmosfere dönüştürebiliyor. Doğal taşın kendine has desen ve renk zenginliğini Authentic Stone Koleksiyonu ile anahtar ve priz tasarımlarına taşıyan Günsan Elektrik, dekorasyonda küçük görünen detaylarla büyük değişimler yaratmak isteyenlere ilham veriyor. 

Doğal taşın cazibesi dekorasyona taşıyor

Farklı renk ve dokulara sahip Stone Koleksiyonu’nda Exotica, Vivendi, Terra, Flav ve Rosa modelleri yer alıyor. Flav klasik mermerin sadeliğini yansıtırken, Exotica ve Vivendi, daha koyu, göz alıcı renk ve desenleriyle mekanlara şıklık katıyor. Taşın en doğal dokusunu taşıyan Terra, daha otantik bir tarz sunarken, ışıltısı ve sıcak tonları ile dikkat çeken Rosa da bulunduğu mekanları şık ve romantik detaylarla farklılaştırıyor.

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...