01-12-2019
Yatay Mimari’nin Modern Örneği Alya Onist 1 Kavaklı’da

Yatay Mimari’nin Modern Örneği Alya Onist 1 Kavaklı’da

Tekstil ve kimya sektörlerinde edindiği 30 yılı aşan köklü tecrübesini Akkuş Gayrimenkul şirketiyle inşaat sektörüne kazandıran Akkuş Grup, inşaat çalışmalarında atağa geçti. Lübnanlı ortağıyla kurduğu BOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın 2’nci projesi olan Alya Onist 1, Beylikdüzü’nün yıldızı parlayan bölgesi Kavaklı’da yükseliyor.

 

Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi olan Yakuplu- Gürpınar hattında yar alan Alya Onist 1 projesi, bölgede yükselen projeler arasında sahip olduğu yatay mimari konseptiyle ayrışıyor. Akkuş Gayrimenkul ile Lübnanlı El Katip Grup ortaklığıyla kurulan BOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın imzasını taşıyan proje, şirketin Beylikdüzü’ndeki ikinci projesi. Geçtiğimiz dönemde bölgede prestij projesi olarak gösterilen Alya Grandis’i teslim eden şirket, bölgede ortaklığın 2’inci projesi olan Alya Onist 1’e imza atıyor. Projenin devamında Alya Onist 2 ve3’ten oluşan bir seri inşa edilmesi planlanıyor.

Yatay mimarinin en modern örneği

Proje hakkında bilgi veren Abdülkadir Akkuş,  şunları söyledi:

“Ortaklığımızın yeni projelerinden olan Alya Onist 1’de 106 konut yer alıyor. Beylikdüzü’nde yıldızı parlayan Yakuplu- Gürpınar hattının en çok değerlenen bölgesi Kavaklı’de yükselen projemizi, yatırımcı profilini de hedefleyerek 1+1, 2+1, 3+1, 4+1,  4+2, 5+2, 6+2 büyüklükte,8 blokta toplam 106 konut olarak tasarladık. Yatay mimarinin en modern örneğini oluşturan projemiz, sunduğu deniz manzarası ve donanımıyla da bölgedeki projelerden ayrışıyor. Üç farklı bloktan oluşan Alya Onist serisinin ilki olan projemizin devamı niteliğinde olan, 64 konuttan oluşan Alya Onist 3’ün de temellerini attık. Alya Onist 2’nin de çalışmalarına yakın zamanda başlayacağız.”

Beylikdüzü’nün merkezinde

Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi Kavaklı’da yer alan Alya Onist 1, merkezi lokasyonuyla da yatırımcıları cezbediyor. Proje, okullar bölgesine 2 dakika, İDO iskelesine 2 dakika, Yaşam Vadisi’ne 2 dakika, toplu taşıma alternatiflerine 7 dakika, TEM bağlantı yoluna 7 dakika, E-5 bağlantı yoluna 5 dakika, Büyükçekmece’ye 2 dakika, Ambarlı Limanı’na 4 dakika, en yakın eğitim kurumlarına 1 dakika, hastanelere 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Modern şehircilik anlayışını yansıtıyor

Yatay mimarinin en modern örneğini sunan Alya Onist 1, az katlı yatay mimari konseptinde yer alan bahçeli daireleriyle geleneksel mahalle konseptinden izler içeriyor. En modern yapım teknikleri kullanılarak tasarlanan proje; içerisinde yer alan fitnesscenter, çocuk oyun alanı sauna, yüzme havuzu, basketbol ve futbol sahası gibi sosyal donatı alanlarının yanı sıra, sahip olduğu özel çevre düzenlemesi ve peyzajıyla da bu konsepti tamamlıyor. Sunduğu 7/24 güvenlik hizmetiyle de ayrıcalıklı yaşam alanlarının vazgeçilmesi olan kusursuz bir güvenlik donanımı sunuyor.

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...