01-12-2019
Hasbahçe’de Yaşam, Haziran 2021’de Başlıyor

Hasbahçe’de Yaşam, Haziran 2021’de Başlıyor

İstanbul’un en hızlı değerlenen bölgelerinden Başakşehir’de hayata geçirilen 3. İstanbul Başakşehir Projesi’nin son etabı Hasbahçe Evleri bölgedeki nitelikli konut ihtiyacını karşılamaya hazırlanıyor.

 

Al Zamil, Seha Yapı, Adese ve Fuzul Yapı ortaklığı ile kurulan ASAF İş Ortaklığı’nın Başakşehir Belediyesi iş birliğiyle hayata geçirdiği 3. İstanbul Başakşehir Projesi’nin üçüncü ve son etabı Hasbahçe’nin satışları başladı. İstanbul Havalimanı gibi mega projelere ve ulaşım akslarına olan yakınlığıyla yoğun ilgi gören projenin son etabında sadece ön talep döneminde dairelerin yüzde 51’i satıldı.

İstanbul Avrupa Yakası’nda, yeni yaşam alanı Başakşehir'de hayata geçirilen Hasbahçe etabı, yedi bloktan oluşuyor. Hasbahçe evlerinde 40 bin metrekarelik alanın yüzde 85’i yeşil alan ve sosyal donatı alanlarından oluşuyor.

 Teslimler Haziran 2021’de

Modern mimari tasarımı ile dikkat çeken proje sosyal donatılarıyla yatırımcıların ilgi odağı olmayı başarıyor. Projenin sosyal olanakları arasında: basketbol sahası, golf alanı, restoran, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, fitness salonu, bilardo, spa, çocuk oyun alanları, futbol sahası, yüzme havuzu, güvenlik, cafe, tenis kortu ve kameralı güvenlik hizmeti yer alıyor.

2021’in Haziran ayında teslim edilmesi planlanan 3. İstanbul Hasbahçe projesi lokasyon olarak E-5 Karayolu'na 12 dakika, TEM'e 5 dakika, Metro Kent'e 2 dakika, FSM Köprüsü'ne 30 dakika uzaklıkta inşa ediliyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...