01-12-2019
Binlerce Yıllık Tarihin Merkezinde Anı Yaşatan Proje:  JW Marriott Istanbul Bosphorus

Binlerce Yıllık Tarihin Merkezinde Anı Yaşatan Proje: JW Marriott Istanbul Bosphorus

Binlerce yıllık tarihine Bizanslıların, Cenevizlilerin, Venediklilerin, Osmanlıların ve daha nicelerinin iz bıraktığı Karaköy’ün merkezindeki konumu ve tarihi yarımadaya kucak açan muhteşem boğaz manzarasıyla JW Marriott Istanbul Bosphorus, misafirlerini unutulmaz bir deneyime davet ediyor.

 

JW Marriott Istanbul Bosphorus, 180 yıl önce İtalyan mimarlar tarafından inşa edilen ve önemli bir liman ticaret merkezi olan Veli Alemdar Han’ın tarihi dokusu korunarak restore edilmesi sonucu turizme kazandırıldı. Tarihi yarımada, Galata Kulesi, Adalar, Haliç, Kız Kulesi ve boğazı da kapsayan muhteşem manzarasıyla aralık ayında Karaköy’de misafirlerini ağırlamaya hazırlanan JW Marriott Istanbul Bosphorus, İstanbulluların yeni cazibe noktası olmaya aday.

Tarih kokan modern mimarisi, eşi benzeri olmayan manzarası, son teknoloji ile döşenmiş zevkli odaları, kişiselleştirilmiş hizmetleri, restoranları, barları, spor salonu ve spa merkezi ile kentin enerjisini, kültürünü ve tarihini yansıtan otel, JW Marriott markasının dünya genelinde toplam 29 ülkede sunduğu kaliteli, en üst düzey ve yenilikçi hizmet anlayışını misafirlerine yaşatacak.

Tarihi ve kültürel mirasıyla, muhteşem manzaraları, kucaklıyor

Muhteşem bir manzaraya sahip çatı katında yer alan terası ve havuzu, otelin 9. katında konumlanan İstanbul’un en özel noktalarını seyredebileceğiniz ve şehrin en gözde mekanlarından biri olacak restoranı, en seçkin yerli ve yabancı şarap seçeneklerini sunan şık Wine Cellar’ı, özel bir konsepte sahip kokteyl barı ile JW Marriott Istanbul Bosphorus birbirinden çarpıcı yedi adet yiyecek ve içecek alanında misafirlerinin farklı beklentilerini karşılamaya hazırlanıyor. SPA by JW, sağladığı atmosfer ve olanaklar sayesinde özünüze dönmenize ve gündelik hayatın karmaşasından sıyrılıp ruhunuzu beslemenize imkan sağlayacak. Gün ışığı alan spor salonu bölümü de JW Marriott Istanbul Bosphorus deneyiminizi zenginleştirecek. JW Marriott Istanbul Bosphorus, tarihi mimari ile bütünleşmiş, zamansız ve şık bir tasarıma ve dinlendirici renklere sahip 130 lüks misafir odası ile konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor.

Tarihi ve kültürel mirasıyla, muhteşem manzaraları bir arada kucaklayan JW Marriott Istanbul Bosphorus; İstanbul'daki ilk JW Marriott olma özelliği ile misafirlerini zenginleştirecek anlamlı deneyimler sunmak üzere tasarlandı. Şehrin tam kalbinde ama karmaşasından uzak, konforlu bir konaklama hizmeti sunan JW Marriott Istanbul Bosphorus, binlerce yıllık tarihin merkezi Karaköy’de misafirlerini ‘an’da buluşturacak.


Yükleniyor...
Yükleniyor...