01-12-2019
Ayrıcalıklı İş Yaşamının Kapıları, MESA Koz İle Aralanıyor

Ayrıcalıklı İş Yaşamının Kapıları, MESA Koz İle Aralanıyor

MESA imzasıyla yükselen MESA KOZ’un, kusursuz ve konforlu bir iş ortamı sunmak için tasarlanan yüksek standartlı ofisleri satışa çıktı. Tarihi yarımada manzarasına hakim, kişiye özel tasarım esnekliği sunan, doğal aydınlatmalı ve yüksek tavanlı ofisler, 66 metrekare ile bir tam katta, 3 bin 138 metrekareye kadar değişen büyüklüklere sahip. Yarım kat ve tam kat ofis seçeneklerinin de sunulduğu MESA KOZ'da, ofisler Mayıs 2021'de teslim edilecek.

 

MESA KOZ'da yer alan ofislerin duyurulduğu ilk andan itibaren yoğun ilgi gördüğünü vurgulayan MESA MESKEN Genel Müdürü Zafer Ak, “Toplu ulaşıma erişim kolaylığı sunan konumu ve iş yaşamına değer katan ayrıcalıklarıyla ofislerimizin satışına başladık. Özellikle çalışanları Anadolu Yakası’nda yaşayan firmalar, ofislerini buraya taşımak istiyorlar. Bu gelişimi öngören birçok yatırımcının da projemize olan ilgisinden çok memnunuz” dedi. 

Ayrıcalıklı iş yaşamının kapılarını aralıyor

Akıllı ofis özelliklerinin sunulduğu MESA KOZ Ofis, ünlü gurme restoran ve kafeleri, kat bahçeleri, Lounge katı, spor salonu, 7 gün 24 saat kesintisiz concierge, housekeeping, güvenlik, resepsiyon hizmeti ve kapalı otoparkı ile ofis çalışanlarına ayrıcalıklı iş yaşamının kapılarını aralıyor.

Şehrin merkezinde kolay ve hızlı ulaşım

İstanbul’un en önemli kesişim noktalarından Kozyatağı Kavşağı’nın hemen yanı başında yer alan MESA KOZ’dan 3 metro durağına yürüme mesafesinde ulaşılabilecek. Avrasya Tüneli, E-5, TEM’e direkt bağlantısı ile boğaz köprülerinin her üçüne birden kolay ve doğrudan bağlanma imkanı sağlayan MESA KOZ, Bağdat Caddesi ve Caddebostan sahili’ne 5 dakika mesafede yer alıyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...