01-01-2020
Yeni EGGER Dekoratif Koleksiyonu, Yepyeni Fırsatlarla Sizleri Bekliyor

Yeni EGGER Dekoratif Koleksiyonu, Yepyeni Fırsatlarla Sizleri Bekliyor

Ahşap bazlı malzeme sektörünün lider üreticilerinden EGGER, Şubat 2020'de yeni Dekoratif Koleksiyonu’nu pazara sunmaya hazırlanıyor. Mimarlar, üreticiler ve bayiler yeni koleksiyonla birlikte "daha fazla"nın gücünü keşfederken; tüm müşteri gruplarına daha fazla olanak, daha fazla ilham, daha fazla dekor, daha fazla servis ve yeni EGGER Dekoratif Koleksiyon mobil uygulamasıyla daha fazla erişim sunulacak.

Her geçen gün, mimarlar ve üreticiler için yeni zorlukları beraberinde getirirken; projelerin zamanında ve en iyi şekilde uygulanması, müşteri memnuniyeti sağlanması en önemli odak noktaları arasında yer alıyor.  Yeni EGGER Dekoratif Koleksiyonu’nun bu amaçla mükemmel bir araç görevi göreceğini belirten Mobilya ve İç Tasarım Ürün Pazarlama ve Pazarlama Direktörü Hubert Höglauer, "Üç yıllık ulaşılabilirlik süremize bağlı kalarak başarılı dekorlarımızı ürün yelpazemizde tutmaya devam ediyoruz. Öte yandan, yeni ürün geliştirme çalışmaları için yaklaşık %30'luk bir alan ayırdık. Böylece güvenilirlik ve süreklilik sözümüzü tutarken en son gelişmeleri de yakından takip ediyoruz " sözleriyle devam etti.

EGGER Dekoratif Koleksiyonu'nun gelişimi

EGGER tarafından yapılan açıklamada, yeni Dekoratif Koleksiyon’un lansmanından önce bazı önemli noktalar belirtilerek; dekor yelpazesinin, mevcut başarılı dekorlarla yeni trendlerin birleşiminden oluştuğunun altı çizildi.

Hubert Höglauer, "Basılı çalışma araçlarının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ancak bu araçlar, müşterilerimize mümkün olan en iyi yönlendirmede bulunma konusunda zaman zaman yetersiz kalıyor. Bu sebeple birçok özelliği kendi bünyesinde bir araya getiren yeni koleksiyon uygulamamızla, verdiğimiz hizmetleri eksiksiz hale getirdik ve müşterilerimizin koleksiyona her an dijital olarak ulaşmasını hedefledik" dedi.

Yeni koleksiyonla birlikte, tezgah ürün yelpazesinin de tamamen yenilerek, yeni ürünler koleksiyona dahil edildi. Yeni koleksiyonda, bilinirliği yüksek düz kenarlı Postforming ve Feelwood tezgahların yanı sıra Kompakt Laminat tezgahlar ve PerfectSense Topmatt tezgahlar da yer alıyor.

Hubert Höglauer, koleksiyonla ilgili sözlerini "Yeni EGGER Dekoratif Koleksiyonu mimarlara ve üreticilere muhteşem fırsatlar sunuyor. Hedefimiz, mobilya ve iç tasarım alanındaki trendleri takip eden tasarım ve uygulamalar için olabilecek en iyi ve kapsamlı çözümü sunabilmek," ifadeleriyle noktaladı.

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...