01-01-2020
Şehrin Göbeğinde, Gürültüden Uzak, Huzurlu ve Yemşeyil Bir Yaşam: Greenist

Şehrin Göbeğinde, Gürültüden Uzak, Huzurlu ve Yemşeyil Bir Yaşam: Greenist

Saray Grup tarafından modern şehir yaşantısının ihtiyaçları doğrultusunda hayata geçirilen Greenist, sakinlerine İstanbul’un merkezinde yemyeşil bir hayat vadediyor. Eşsiz manzarası ve teras bahçeleriyle İstanbul'un altın semti Bahçelievler'de hayata geçen proje, çevreci mimarisiyle enerji tüketimini de en aza indirmeyi amaçlıyor.

Saray Grup tarafından hayata geçirilen, hizmetleri ve konumu ile bölgenin en cazip yeşil konut projesi olan Greenist, farklı ihtiyaçlara yanıt veren 1+1, 2+1, 2+1 dublex, 3+1, 3+1 dublex, 4+1, 4.5+ 1, 4.5+1 dublex, 5+1 dublex daire seçeneklerine sahip. Hemen teslim edilen konutların tamamında fırın, set üstü ocak, davlumbaz, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, salon ve ebeveyn odasında klima bulunuyor. Greenist sakinleri ayrıca, dairelerindeki oda sayısı kadar otopark hakkı elde ediyor.

Sakinlerine şehrin göbeğinde bol oksijenli bir yaşam vadeden Greenist, bünyesinde barındırdığı sosyal alanları ile 7’den 77’e herkese tatil gibi bir hayatın kapılarını aralıyor. Çok amaçlı spor sahası, oyun parkları, bisiklet parkuru, açık ve kapalı yüzme havuzu, özel çocuk kulübü, okul servisi bekleme alanı ve hobi odaları ile öne çıkan proje, özellikle çocuklu ailelerin tercihini oluşturuyor. İş stresinden ve şehrin kaosundan bunalan yetişkinler ise sauna, buhar ve masaj odaları, açık ve kapalı havuzu, oyun salonu, kafe ve restoranı, fitness salonu, pilates ve yoga odalarında günün yorgunluğunu atıyor.

 

Yeşil alanlar, doğa ve koruluk konsept ile 20 bin metrekare üzerine inşa edilen Greenist Projesi’nin 14 bin metrekaresi peyzaj alanından oluşuyor. Bu çevreci mimarisiyle enerjiden önemli oranda tasarruf sağlamayı amaçlayan proje, zaruri hale gelen klima kullanımını en aza indirmek için ventilasyon sistemi kullanıyor. Bölgenin hakim rüzgarına arkası dönük şekilde inşa edilen Greenist, her daire için alanında uzman akustik danışmanlarıyla da çalışarak sizlere gürültüden uzak sessiz, huzurlu ve sımsıcak bir yaşam sunuyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...