01-02-2020
Öğrenci Evlerinde Üst Düzey Yaşam Konsepti, NCadde Ateş Corner’da

Öğrenci Evlerinde Üst Düzey Yaşam Konsepti, NCadde Ateş Corner’da

Özyurtlar Holding, üniversiteli gençlere yepyeni bir yaşam konsepti sunduğu ‘NCadde Ateş Corner’ ile öğrenci evlerine üst düzey yaşam formu kazandırdı.

 

 

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Özyurtlar Holding, bir milyondan fazla kişinin yaşadığı Esenyurt’ta hayata geçirdiği projesi NCadde Ateş Corner ile bilinen öğrenci evlerini, üst düzey donanımla yeniden tanımlıyor. Bölgede ilk kez öğrencilere yönelik bir proje geliştirerek bu alana liderlik eden holding, en yeni teknolojiler kullanılarak tasarladığı projesiyle öğrencileri üst düzey yaşam ve çalışma ortamıyla buluşturuyor. 1+0, 1+1 seçenekleriyle 300 daire ve 18 ticari alandan oluşan proje, her yönüyle öğrencilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılarken, katma değeri yüksek bir yatırım avantajı sunuyor.

300 öğrenci evi 18 ticari alan…

NCadde Ateş Corner, 7 bin 161 metrekare arazi üzerinde üç katlı tek bir blok olarak inşa ediliyor. İki ya da dört kişinin kalabilmesine olanak sağlayan toplam 300 adet öğrenci evi ve 18 adet ticari alandan oluşan proje; öğrenciler, genç profesyoneller ve genç akademik çevre için otel konforuyla ve eğitim-öğretimi destekleyici bir donanımla hayata geçiyor.

Projede kütüphane, basit kullanıma uygun yüksek teknolojik uygulamalar, özel tasarlanmış ortak sosyal alanlar, kafeler, özel mutfaklar, çalışma odaları ve hobi alanları olacak. 7/24 güvenlik sistemi, yüksek hızda fiber internet bağlantısı ve resepsiyon hizmetinin de yer aldığı proje, tamamen gençlerin konforu ve güvenliği düşünülerek tasarlandı. Her odada yatak, çalışma masası, dolap, banyo, tuvalet, koltuk ve özel eşyalar için bir de kasa yer alıyor. Gençlerin rahat ulaşımına imkan veren, üniversitelere ve iş merkezlerine yakın lokasyonda konumlandırılan NCadde Ateş Corner, Esenyurt Üniversitesi’nin yanında, Doğan Araslı Caddesi üzerinde ve E5 karayolu ile TEM bağlantı yolunun paralelinde yer alıyor. Projenin 2020 yılı sonunda  teslim edilmesi hedefleniyor.

 

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...