01-04-2020
Şehir ve Doğayı Mutlulukla Birleştiren Proje: Birbahçe

Şehir ve Doğayı Mutlulukla Birleştiren Proje: Birbahçe

Alemdağ Ormanı’nın yanı başında, şehrin ve doğanın birleştiği yerde Toprağa dokunarak, mis gibi çiçek kokuları ve kuş sesleri eşliğinde sevdiklerinizle birlikte huzur dolu anlar yaşayacağınız evler sizi bekliyor. Birleşim Group tarafından, İstanbul’de başlıyor.

 

Birbahçe, şehirden uzaklaşmadan doğanın içinde çocuklarınızı büyütme imkânı sağlıyor. Kapalı otoparklar sayesinde site içine araç alınmıyor ve çocuklarınız güven içinde oynayıp, özgürce doğayı keşfedebiliyor. Mimarisiyle Hayallere Dokunuyor. Doğanın içinde kaybolan, yuva hissini en keyifli şekilde yaşayabileceğiniz az katlı yaşamın modern bir örneği olan Birbahçe’de 1+1’den 5+1’e hayallerinizi bulacağınız bir yaşam seçeneği sizi bekliyor.

Sosyal bir yaşam için Birbahçe yeter

Açık kapalı yüzme havuzu ile 4 mevsim yüzmenin keyfini çıkarın. Fitness salonu, sauna, buhar ve masaj odaları ile daha zinde ve sağlıklı bir yaşam sizi bekliyor. Lounge alanı; özel günlerinizi aileniz ve sevdiklerinizle kutlayacağınız, komşularınız ile sıcacık ilişkiler kurup, harika anılar biriktireceğiniz bir alan. Çocuklarınızın güvenle eğlenmesi, eğlenirken öğrenmesi ve sosyalleşmesi için tasarlanmış kapalı çocuk oyun alanı. Yürüyüş parkuru, voleybol, basketbol, futbol gibi aktivitelerin yapıldığı çok amaçlı spor sahası. 7/24 güvenlik hizmeti…

Ayrıcalıklarla dolu bir yaşam

Birbahçe’de mutluluğunuz için her şey düşünüldü. Doğasıyla göz dolduran bahçenizde futbol, basketbol ve voleybol gibi sporları yapabileceğiniz çok amaçlı bir aktivite alanı, keyifli sohbetler için pergola altı oturma alanları, çocuklar için açık – kapalı oyun alanları, açık hava etkinliklerinin de yapılabileceği kocaman bir çim alan, bostan ve kış bahçesi, ahşap teraslar ve çok daha fazlası var. Birbahçe’de keyifli bir yaşam evinizi ve sizi çevreliyor.

Mutlu Bir Yaşam Çok Yakında. Şehirden uzaklaşmadan mutluluğa yakın olun. Kuzey Marmara otoyolu, Şile otobanı ve 3. Köprü bağlantı yollarının kesişiminde bulunan Birbahçe‘de İstanbul‘un her noktasına ulaşım çok kolay. Her üç köprüye de yakın mesafe ve kolay ulaşımda bulunan proje, Avrupa'nın en büyük 3.Havalimanı'na Yavuz Sultan Selim Köprüsü'yle direkt ulaşılabilecek konumda.

Ümraniye ve Ataşehir Finans Merkezi'ne 15 dakika, Tem bağlantı yolu ile 2. Köprü üzerinden Levent–Maslak’a 20 dakika, 2019'da hayata geçecek Taşdelen-Yenidoğan metro hattına sadece 2km uzaklıkta, Özyeğin Üniversitesi, IELEV Okulları, SEV Amerikan Koleji, Uğur Koleji, Bahçeşehir Koleji, Derya Öncü Koleji gibi prestijli eğitim kurumlarının yanı başında, Kurtköy bağlantı yolu ile Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika, Avrupa'nın en büyük hastanesi olacak Sancaktepe Şehir Hastanesi 'ne 10 dakika mesafede.


Yükleniyor...
Yükleniyor...