01-04-2020
Yeni Evinizin Kazanca Açılan Kapısı: EON Meydan

Yeni Evinizin Kazanca Açılan Kapısı: EON Meydan

Neredeyse kapınızın önüne kadar gelen ve hazırlıklarında sona yaklaşılan metro, bir asansörle ulaşabileceğiniz alışveriş mekanları ve sosyal alanlar, evinizin hemen karşısında başka bir alış veriş merkezi ve Sultanbeyli Merkez Çarşısı, 400 yataklı hastanesi kurulacak olan üniversitesi ile yeni evinizin kapısını aynı zamanda bir kazanç kapısına dönüştürüyor.

 

EON Meydan Projesi, YGA Yapı tarafından İstanbul Sultanbeyli Hasanpaşa Mahallesi'nde 4 blok olarak hayata geçiriliyor. Projede 220 adet konut ve 54 adet dükkan yer alıyor. 2+1 ve 3+1 konut seçeneklere yer verilen EON Meydan'da dairelerin alanları 91 m2 ile 142 m2 arasında değişiyor. 24 saat özel kontrollü ve güvenli giriş, yeni evinizin kapısı 24 saat koruma altında. 24 saat boyunca blok girişlerinde, otopark ve çarşıda bulunan güvenlik sayesinde yeni evinizin kapısı tüm tehditlere karşı koruma altında.

Aramak yok bulmak var

Alış-veriş merkezi evinizin altında. Yeni evinizin kapısı çarşıya açılıyor. Evinizin alt katında bulunan çarşı sayesinde, sevilen markalara ulaşmak, dolabınızda yenilikler yapmak ve ihtiyaçlarınızı gidermek için sokak sokak gezmenize gerek yok. Yeni evinizin kapısı aradığınızı bulabileceğiniz çarşıya açılıyor.

Arayış yok keyif var

Cafe ve Restaurantlar evinizin altında. Yeni evinizin kapısı kafe ve restoranlara açılıyor. Evinizin alt katında bulunan kafe ve restoranlar sayesinde, sevdiklerinizle keyi i sohbetler etmek ve dünya lezzetlerini tadacağınız restoranlara ulaşmak için uzaklara gitmenize gerek yok. Yeni evinizin kapısı keyifle zaman geçirebileceğiniz kafe ve restoranlara açılıyor.

Tablet yok oyun var

Çocuk oyun alanları evinizin altında. Yeni evinizin kapısı çocuklarınızın oyun bahçesine açılıyor. Evinizin altında bulunan çocuk oyun alanları sayesinde çocuklarınız bilgisayar ve tablet ile değil, ziksel ve zihinsel olarak gelişimine yardımcı olacak oyunlarla büyüyecek.

Stres yok mutluluk var

Geniş odalar, aydınlık ve ferah balkonlar var. Yeni evinizin kapısı ferahlığa açılıyor. Farklı boyutlarda da olsa geniş ve ferah hissettiren, tüm odaların güneş alacak şekilde tasarlanan mimarisiyle yeni evinizin kapısı ferahlığa açılıyor.

Park çilesi yok otopark var

Konutlara kapalı, konuklara açık otopark. Yeni evinizde park sorun değil. Her daireye ait otopark sizleri, çarşıya ait otopark misafirlerinizi güvenle ağırlayacaktır.


Yükleniyor...
Yükleniyor...