01-05-2020
Permolit İle Sağlık ve Güzellik Bir Arada

Permolit İle Sağlık ve Güzellik Bir Arada

1984 yılında beri sektöründe pek çok yeniliğe imza atan Türkiye’nin önde gelen boya üreticilerinden Permolit, en iyi kaliteyi en uygun fiyata sunma hedefiyle en ileri teknolojileri kullanarak ürettiği dünya standardında boyalarıyla evlerimiz için hem sağlık hem de güzelliği bir arada sunuyor.

 

Permolit’in en ileri teknolojilerle ürettiği Permomax Serisi, maksimum hijyen için her cephede güvenle uygulanabiliyor ve nereye uygulanırsa uygulansın oraya bambaşka bir hava katıyor.

Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış antibakteriyel son kat tavan boyası olan Permomax Antibakteriyel Tavan Boyası, hastane gibi sağlık kuruluşlarında, laboratuvar, okul, kreş ve çocuk odalarında, gıda üretim tesisi ve depo gibi hijyenik yüzey elde etmek istenilen mekanlar için özel üretildi. Organik Uçucu Madde Miktarı (VOC) ile çevre dostu Permomax Antibakteriyel, sunduğu mükemmel beyazlık ile sağlıklı bir görünüm elde etmek için idealdir. uygulandığı yüzeylerin nefes almasını sağlar.

Core-Shell teknolojisi ile üretilen ve tam silinebilir su bazlı son kat iç cephe boyası olan Permomax İpek Mat, uygulandığı yüzeyi yıllarca genç tutar. Antibakteriyel yapısı sayesinde ortamdaki havayı sağlıklı tutan, düşük Uçucu Organik Bileşik (VOC) değeri ile çevre dostu Permomax İpek Mat, mekanlarda ipeksi bir dokunuş için en ideal seçim. Yapısındaki silikon ve özel katkı maddeleri sayesinde duvarlara nefes aldıran teknolojiye sahip Permomax Mat ise,  Antibakteriyel, rutubetli ortamlarda da güvenle uygulanabilir. Küf ve mantar oluşumunu da engelleyerek uygulandığı yüzeyleri korur, sağlıklı ve mutlulukla yaşanan mekanlar yaratır.

Su bazlı yapısı ve ultra silikon teknolojisi ile yıllara meydan okuyan Permomax Dış Cephe boyası, yüksek su iticiliğine sahip olduğu için zorlu hava koşullarına karşı maksimum direnç gösterir. Evinizin dış cephesi hem yıllara meydan okusun hem de güzelliğiyle komşularınızı büyülesin istiyorsanız Permomax Dış Cephe Boyası mükemmel bir seçim.


Yükleniyor...
Yükleniyor...