01-05-2020
Grohe’den Yeni Akıllı Su Sistemi: Blue Home

Grohe’den Yeni Akıllı Su Sistemi: Blue Home

Grohe Blue Home Su Sistemi, en son teknolojiye sahip filtre sistemi ile su kalitesinin yetersiz olduğu bölgelerde, suyu klor, biyosit, böcek ilacı ve bakteriden temizliyor.  Grohe Akıllı su sistemi, ailelerin yıllık plastik su şişesi kullanımını düşürürken karbondioksit salımlarını %60'ın üzerinde azaltıyor.

 

İnsanların sürdürülebilir hayatlar yaşaması ve kendi sağlıklarının kontrolünü eline almasını kolaylaştırmak amacıyla, Grohe Blue Home, en son teknolojiye sahip filtre teknolojisi ile suyun tadını bozabilecek bir dizi kirliliği yakalıyor. GROHE Blue Home Ultrasafe filtre versiyonu, sadece biyositleri değil, aynı zamanda pestisit ve bakterileri de sudan temizliyor. Bu sayede, Ultrasafe filtre versiyonu bazı bölgelerde daha önce içilemeyen suyu içme suyuna dönüştürüp düşük su kalitesinin sorun yarattığı değerli kaynakları kullanıma sokarak, bu bölgelerde şişe suya olan ihtiyacın daha da azaltılmasına katkıda bulunuyor. Akıllı su sisteminin şık tasarımı ve mevcut yüzey renkleri de her mutfağı şık şekilde tamamlıyor.

Akıllı bir çözüm

GROHE Blue Home su sistemi herkesin plastik kullanımını hemen azaltmaya başlamasına yardımcı oluyor. En küçük mutfaklarla bile uyumlu olan sistem, lezzetli soğutulup filtrelenmiş 'şişelenmemiş' su sağlıyor. Kullanıcılar, tek bir bataryadan sunulabilen içme suyu, orta sodalı ve sodalı su arasından seçim yapabiliyor veya suya magnezyum katan filtreler kullanabiliyorlar. Böylece dört kişilik ortalama bir aile GROHE Blue Home su sistemine geçerek kalite veya lezzetten taviz vermeksizin yılda ortalama 800 civarında plastik şişe kullanmaktan sakınabiliyor. Daha da önemlisi, sistem şişe suyuna kıyasla CO2 salımlarını da %60'a kadar azaltıyor.

Rahatlık ve Kontrol

Daha da fazla rahatlık ve kontrol için, kullanıcılar Grohe Blue Home'larını, Grohe Ondus uygulamasına bağlayabiliyorlar. Her güncel akıllı telefon veya tablet ile uyumlu olan uygulama, onlara otomatik olarak sistemlerinin filtre veya karbondioksit tüpünün ne zaman değişmesi gerektiğini söyleyerek tek bir butona basarak yedek filtre veya tüp ısmarlamalarına yardımcı oluyor. Uygulama ile sağlıklı bir yaşam için gerekli olan suyun tüketilip tüketilmediği de takip edilebiliyor. Sağladığı faydalar, kullanıcı dostu özellikleri ve tasarımı ile “2019'da Mutfakta Yılın İnovasyonu” olarak tüketiciler tarafından ödüllendirilen ürünün, spiralli çıkış ucu, günlük kullanımda en üst düzey esneklik ve maksimum rahatlık sağlıyor.

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...