01-06-2020
AGT’den Yeni Parke ve Panel Koleksiyonları:  Supramat ve Effect Elegance

AGT’den Yeni Parke ve Panel Koleksiyonları: Supramat ve Effect Elegance

Ağaç ve orman ürünleri sektörünün öncü markalarından AGT'nin, yeni panel ve parke koleksiyonları doğadan aldığı ilhamı zengin renk seçenekleri, zamansız ve elegant tasarım anlayışı ile iç mekanlara taşıyor.

 

Ulusal ve uluslararası pazarda mobilya, dekorasyon ve inşaat sektörlerine MDF, MDF-LAM, panel, profil ve parke üreterek, 5 kıtada 80’den fazla ülkede faaliyet gösteren AGT, yeni sezonda farklı parke ve panel ürün gruplarında ilham veren iki koleksiyonu kullanıma sundu. “Supramat” panel serisi yaşam alanlarına yenilikçi ve zamansız ipeksi bir dokunuşla tasarım ruhu kazandırırken, “Effect Elegance” parke serisi doğanın özgün detaylarını evinize taşıyor.

Yaşam alanlarınızda zamansız renklere yer açın

Mobilya kapaklarından duvar panolarına, mobilya arkalıklarından kütüphanelere kadar her mekana özel dekorasyon çözümleri sunan AGT panel koleksiyonunun en yeni, sıra dışı üyesi Supramat, yenilikçi ve zamansız bir tasarım ruhunu yansıtan 20 farklı renk seçeneği ile geliyor.

İnci Beyazı, Ay Işığı, Pembe Papatya, Rustik Kırmızı, Makaron Yeşili, Buz Grisi, Londra Mavisi, Siyah İnci, Kar Beyazı, Pasifik Büyüsü gibi isimler taşıyan Supramat serisi renkleri; üstün yüzey desenleri, ipeksi dokunuşu, mat lake efekti sayesinde estetik ve zerafeti iç mekanlarınıza taşıyor. Supramat panel serisi, mat   yüzeyi ile yaşam alanlarınıza sofistike bir atmosfer kazandırırken yüksek çizilme dayanımı ile de uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. 

Effect Elegance ile evinizde doğa yürüyüşü

AGT’nin ilhamını yeryüzünün eşsiz güzelliklerini sunan coğrafi harikalarından alan Effect Elegance parke serisi, 8 farklı dekor seçeneği ile doğayı ayaklarınızın altına seriyor. Atlas, Afrika kıtasının kuzeybatısındaki Atlas Dağları’nın benzersiz tonlarını yansıtırken Elbruz, buzul kayaların manzarasını dekorasyonunuzla buluşturuyor. Logan ile yaşam alanlarınızı gün batımının huzur veren tonlarına büründürebilir, Nirvana ile mistik bir atmosfere kavuşabilirsiniz. Everest, zirvelerden gelen esintiyi; Toros,  Akdeniz’in eşsiz doğasını; Rosso, dağlarda batan güneşin romantizmini; Solaro Capri’deki Monte Solaro’nun sisli sabahlarını iç mekanlarınıza taşıyor.

Patentli Uniclick kilit sistemi sayesinde oldukça kullanışlı bir tasarıma sahip olan Effect Elegance, Register Emboss Sac, AC4 ve AC5 aşınma sınıfı, 15 ve 20 yıl ürün garantisi gibi kullanıcı dostu özellikleriyle dikkat çekiyor.

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...