01-06-2020
Nalburdayım, Türkiye’nin Koronavirüs İle Yeniden Yazılan Alışveriş Listesini Çıkardı

Nalburdayım, Türkiye’nin Koronavirüs İle Yeniden Yazılan Alışveriş Listesini Çıkardı

Koronavirüs, Türkiye’nin alışveriş listesini yeniden tanımladı. Son iki aydır satın alınan ürünlerin analizi yapıldığında ortaya ilginç sonuçlar çıktı. Salgından önce alışveriş listesinde pek yer almayan banyo armatürleri, günlük el yıkama trafiğindeki artışla ilk sıralara yükseldi. Erkeklerin evde geçirdiği süre uzayınca, evde bekleyen bakım ve onarım faaliyetleri hız kazandı.

Koronavirüs ile birlikte hayatımızın merkezine oturan hijyen unsuru, bize 20 saniyeyi aşan el yıkama alışkanlığı kazandırdı. Bu durum, dört kişilik bir aile düşünüldüğünde armatürlerin sıkça kullanımına bağlı olarak bozulma ve aşınmaların yaşanmasına neden oldu. Alışveriş listesinde bugüne kadar yoğun görülmeyen armatürler, listede ilk sıralara yükseldi. Öte yandan “Evde kal” çağrısıyla, evde geçirilen sürenin artması, evde ihmal edilen onarım ve bakım işlemlerini gündeme taşıdı. Yalıtım ve boya grubu ürünlerinin satışında da artış görüldü.

Boya ve yalıtım grubu ürünlerinde teknik danışmanlık şart

İnternette boya ve yalıtım ürün grubunda satışa sunulan ürünlerin genellikle yarı mamül ürünler olduğuna dikkat çeken nalburdayım.com Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Bük, “Bu ürünleri satışa sunan platformlar, gerekli teknik desteği de vermek zorunda. Biz Türkiye’nin nöbetçi nalburu, nalburdayım.com olarak güçlü altyapımızı kullanarak oluşturduğumuz teknik danışmanlarımız aracılığıyla tüketicilerimize bakım ve onarım işlemleri için yol haritası sunuyoruz. 7/ 24 sunduğumuz bu hizmetimiz ile rakiplerimizden ayrışıyoruz” dedi.


Yükleniyor...
Yükleniyor...