01-06-2020
OSRAM Aydınlatma Teknolojileri İle Işığa Hükmedin

OSRAM Aydınlatma Teknolojileri İle Işığa Hükmedin

Akıllı aydınlatma teknolojileri konusunda uzman OSRAM, yasam alanlarının farklı ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmeye devam ediyor. OSRAM PrevaLED COIN COB Dim2Warm LED modülleri, loş ve parlak ışık geçişlerine imkan tanıyarak, aynı ortamda farklı ambiyanslar yaratmanıza yardımcı oluyor. 

 

OSRAM, hayatımızın her alanında yenilikler sunmaya devam ediyor. Aynı ortamda farklı bir atmosfer isteyenlerin hayatlarını kolaylaştırmak için geliştirilen LED modülleri, loş ışık ve parlak ışık geçişlerine imkan tanıyor. Restoran, kafe ve oteller için ideal olan OSRAM PrevaLED COIN COB LED modülleri Standart DIM’den farklı olarak, ışık şiddeti düştükçe 2700K’den 1800K’e doğru renk değiştiriyor.

Klasik aydınlatma alt yapısı ile uyumlu

Yeni bir yatırıma ya da duvarları kırıp dökmeye ihtiyaç duymadan, klasik ölçülerdeki spot armatürlerle uyumlu olarak çalıştırılabilen LED modüller, otel ve restoran gibi mekanların işleri aksamadan atmosferinin değişmesine yardımcı oluyor. DIM ile 2700 ve 1800 kelvin renk sıcaklıkları arasında geçiş yapmaya imkan tanıyan modüller, bu sayede rahat ve dingin bir atmosfer yaratmak istenen mekanlara yardımcı oluyor.

DALI ya da Triac DIM ile uyumlu

Sıcak tonlardan daha açık renklere geçiş seçeneği sunan Preva LED COIN COB LED modülleri, profesyonel aydınlatma kontrol sistemine de kolay adapte oluyor. LEDset, DALI ya da NFC ile hızlı ve kolayca ayarlanabilen ve geniş bir çıkış gerilimi aralığına sahip olan modüller, DALI MCU dijital çevirmeli dimmer ya da standart sıva altı montaj kutularına da takılabiliyor. DALI PCU, DALIeco BT ve DALI ACU BT kontrol üniteleriyle birlikte, tak-çalıştır kontrol sistemleri yaratarak ışığı yönetebilirsiniz.

 

 

 

 

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...