01-07-2020
 Edo-tex’ten Hijyenik Duvar Çözümleri

 Edo-tex’ten Hijyenik Duvar Çözümleri

Tekstil tabanlı duvar kağıdını son teknolojiyi kullanarak uluslararası standartlarda üreten Edofleks; sağlıklı ve hijyenik yaşam alanlarının öncelikli hale geldiği günümüz koşullarında, “Edo-tex” ürünleri ile mekanlarınızda hijyenik duvar yüzeyleri elde etmenize olanak sağlıyor.

Son teknoloji ile üretilen tekstil tabanlı duvar kağıtları; üzerinde ve zemininde küf, mantar gibi mikrobiyolojik organizmaların çoğalmasını engelleyen, kolay temizlenebilen, kir ve toz tutmayan yüzeyleri ile alternatiflerinin arasında kullanımı en sağlıklı olan ürün olarak değerlendiriliyor. İnsan nüfusunun yoğun olarak bulunduğu hastane, okul ve otel projelerinde, mikrop barındırmayan ve toksik kimyasallar ve ağır metaller içermeyen yapısı sayesinde sıklıkla tercih edilen Edo-tex ürünleri, hijyen açısından da büyük avantaj sağlıyor.

Alev almazlık özelliği sayesinde güvenli yaşam alanları

İç mekanlara renk ve doku alternatifi sunan duvar kaplamaları arasında “alev almaz duvar kağıtları” olarak bilinen tekstil tabanlı duvar kağıtları, yaşam alanlarında yangın riskine karşı alınacak önlemler arasında yer alıyor. Güç tutuşma sertifikasına sahip Edo-tex ürünleri, yer aldıkları projelerin güvenliğine alev almaz ürün yapısı ile katkıda bulunuyor. 

Silinebilir ve solmaz yüzeyler ile uzun ömürlü duvarlar

Su geçirmeme, ılık su ve kimyasal içermeyen temizlik malzemeleri ile kolaylıkla temizlenebilen Edo-tex duvar kağıtları, hijyenin öncelikli olduğu işletmeler için öncelikli tercih oluyor.

Normal duvar boyalarına göre çok daha az bakım gerektiren yapısı sayesinde duvar kağıtlarının boyalara oranla beş kat daha uzun ömürlü olduğu kanıtlandı.  Edo-tex duvar kağıtlarının uzun süre solmazlık özelliği sayesinde duvarlarınız ilk günkü gibi ışıldarken uzun yıllar kullanım imkanı ile boyaya oranla yüksek ölçüde tasarruf sağlamak mümkün.

Edofleks, geniş ürün gamına sahip numuneleri ve uygulamalarda kullanılmak üzere her daim hazır stokları ile işverenlere destek olurken, proje görselleştirmelerinde kullanmak üzere tekrarsız ve yüksek çözünürlüklü halleriyle web sitesinden mimarlara avantaj sağlıyor. 


Yükleniyor...
Yükleniyor...