01-07-2020
Islak Yüzeylerde Uygulanabilir QIS POLIMES HB ile  Yalıtımda Mevsimsel Bağımlılığa Son   

Islak Yüzeylerde Uygulanabilir QIS POLIMES HB ile Yalıtımda Mevsimsel Bağımlılığa Son   

İnşaat sektörünün devrimci markalarından QIS Yapı Kimyasalları, geliştirdiği inovatif ürünü POLIMES HB ile, fark yaratmaya devam ediyor. Islak yüzeylere uygulandığında dahi etkili su yalıtımı sağlayan QIS POLIMES HB ile sektörün mevsimsel koşullara olan bağımlılığı tarihe karışıyor.

 

Su yalıtım ürünlerinin birçoğu nemli veya ıslak bölgelerde uygulanamıyor. Bu nedenle, yapı ömrü ve güvenliği üzerinde kritik öneme sahip olan su yalıtımına uygun ortam koşullarının oluşması için sektör, bahar ve yaz aylarını beklemek zorunda. Ancak inşaat sektörünün en yenilikçi markalarından biri olan QIS, nemli, hatta ıslak yüzeylerde astar gerekmeden uygulanabilen ve etkili su yalıtımı sağlayan devrimci ürünü POLIMES HB ile sektörün mevsimsel bağımlılığını ortadan kaldırıyor.

Kolay uygulanır, zor vazgeçilir…

Silan uçlu alfa hibrid polimer teknolojisi ile üretilen QIS POLIMES HB, kullanıma anında hazır sıvı akışkan özelliği sayesinde kolaylıkla uygulanıyor.

Banyo, mutfak gibi ıslak hacimlerde, balkonlar ve teras çatılarda; beton, taş, mermer, seramik, fayans gibi, neredeyse her türlü yüzeyde, uygulanabilen QIS POLIMES HB, 2 mm’ye kadar çatlakların onarımında kullanılabiliyor; yapının temel, garaj, bodrum gibi toprak seviyesi altında kalan kısımlarında, yağışlı hava koşullarında dahi uygulanabiliyor ve mevsim koşulları ne olursa olsun, yapıda suya karşı etkili bir kalkan oluşturuyor.

 

 

Üzeri boyanabilir, dekoratif özellikli QIS POLIMES HB talep ettiğiniz renkte de üretilebiliyor...

 

QIS POLIMES HB, Orta esnekliktedir, hafif yaya trafiğine uygundur. Binanın hareket etmesi ile oluşan ve büyüyen çatlaklarda, birleşim yerlerinde elastikiyet ve yapışma özelliklerini korur. Mükemmel geri toplama özelliğine sahiptir. Nemli yüzeylere dahi astarsız mükemmel yapışır, yüksek aderans sağlar. Astar ile uygulanarak ıslak yüzeylere yapıştırılabilir. Çevreye ve insan sağlığına zararlı olan solvent ve izosiyanat içermeyen formülüyle iç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Düşük VOC değerlerine sahiptir. UV dayanımlıdır, çatlama, sararma ve akma yapmaz. Dış mekanlarda rahatça kullanılabilir. Fırça veya rulo ile kolay ve hızlı uygulanır. Ek yeri oluşturmaz. %100 elastomerik yapıdadır, solvent ihtiva etmediği için hacim kaybına uğramaz. Kürlendikten sonra düşük sıcaklıklarda bile elastikiyetini korur, üzeri boyanabilir özelliğiyle dekorasyonda avantaj sağlar.

 

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...