29-09-2017
Mobilya Çizikleri edding ile Tarihe Karışıyor

Mobilya Çizikleri edding ile Tarihe Karışıyor

Mobilyalarda meydana gelen çizik ya da hasarları Mobilya Rötuş Kalemi ve Mobilya Tamir Mumu ile onaran edding, sunduğu akıllı ev çözümleriyle profesyonel bir yardıma gerek kalmadan mobilyaların tek hareketle yenilenmesini sağlıyor.

 

Kötü görüntüye sahip zeminler nedeniyle sehpa, masa, sandalyelerin değiştiği ya da cila gibi zahmetli işlerin uygulandığı oluyor. edding tüm bu zahmetleri sona erdiren Mobilya Rötuş Kalemi ve Mobilya Tamir Mumu ile mobilyaların her zaman yeni kalmasını sağlıyor. Herkesin kolaylıkla kullanabileceği akıllı çözümler üreten edding, onarılması gereken hemen her yüzeye yönelik etkili ürünler sunuyor.

Mobilya Rötuş kalemi kalıcı cilalı mürekkebi sayesinde 1,5-2 mm arasında olan tüm çizikleri anında kapatma özelliğine sahip. 13 farklı rengi sayesinde maundan meşeye, cevizden çama, akçaağaçtan kızılağaca, beyazdan siyaha kadar tüm mobilyaları tek bir hareketle onarmak mümkün oluyor.

Mobilya Tamir Mumu ise mobilyalarda oluşan delikleri ve derin çizikleri kolaylıkla dolduruyor. Zahmetsiz ve hızlı bir şekilde uygulanan mum; ceviz, kayın, akçaağaç, çam, meşe, siyah ve beyaz mobilyalarda etkili çözüm sunuyor. Mumlar 3 renkli set halinde olduğundan renkler karıştırılarak mobilya ile mükemmel uyum yakalanabiliyor.

 

Profesyonel yardıma gerek duymadan mobilyadaki çizikleri onarmayı sağlayan edding, basit ve akıllı ev çözümleriyle kullanıcılarının vazgeçilmezi oluyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...