02-05-2019
Aydınbey Queen’s Palace&Spa Otel’de Form İmzası

Aydınbey Queen’s Palace&Spa Otel’de Form İmzası

İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Form Şirketler Grubu, yeni bir projeye daha imza attı. Antalya’nın gözde tatil beldelerinden Belek Kadriye Bölgesi’nde bulunan Aydınbey Queen’s Palace&Spa Otel’in iklimlendirilmesi Form VRF Sistemleri tarafından, Mitsubishi Heavy Industries markalı VRF sistemleri ile gerçekleştiriliyor.

Form Şirketler Grubu çatısı altında faaliyet gösteren Form VRF Sistemleri, Türkiye’de birçok proje ve tesiste Mitsubishi Heavy Industries imzası ile enerji verimliliği yüksek, kaliteli iklimlendirme çözümleri sunmaya devam ediyor.

54 senelik köklü bir geçmişe sahip Form Şirketler Grubu’nun güvencesiyle gerçekleştirilen çalışma kapsamında Aydınbey Queen’s Palace&Spa Otel’e gizli tavan ve dört yöne üflemeli kaset tipi VRF sistemleri yerleştirildi. 66 adet 2846 kW soğutma kapasiteli dış ünite ve beş yüz yirmi beş adet 3156 kW soğutma kapasiteli iç üniteden oluşan çalışma, otelin tüm soğutma ve havalandırma ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılıyor. Bunların yanı sıra otele entegre edilen beş adet DX bataryalı klima santrali ile otelin taze hava ihtiyacı da verimli bir şekilde karşılanmış oluyor.

 

Standart, aile ve engelli seçenekleriyle ayrılan toplam 364 odaya gizli tavan ve tek yöne üflemeli kaset tipi VRF sistemi yerleştirilerek ziyaretçilerin aradığı konfora ulaşması sağlanıyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...