Sihirli Mobilya’dan Gardrop Dertlerinize "Sihir"li çözümler

Sihir Mobilya, İtalya’dan ithal ettiği Mercantini Gadrop ve Kabin Sistemleri ile, ister büyük, ister küçük, ister eğimli olsun, her ölçü ve şekildeki yatak odanıza göre uyarlanabilen modüler gardrop ve kabin sistemleri sunuyor.

Mercantini Gardrop ve Kabin sistemlerinde, baş tasarımcı silvano Barsaachi olmak üzere, pek çok tasarımcının projendirdiği modüllere ek olarak, kullanıcıların zevk ve tercihleri doğrultusundaki özel siparişlere göre de üretim yapılabiliyor. Bu modüler sistem sayesinde, eğitim çatı odaları ya da farklı yüksekliklere sahip giyinme odaları, mimari ve dekoratif açıdan son derece uyumlu ve ergonomik soyunma kabinleri haline getiriyor. Yanı sıra yatak odaları ve giyinme odalarında yer alan raf, çekmece, asansör, askı kravatlık, pantolonluk gibi aksesuarlar gibi ekstra uygulamalar da kullanıcıların tercih ve beğenileri doğrultusunda uygulanıyor.

Türkiye’de sadece Sihir Mobilya tarafından kullanıcılarına sunulan Mercantini modüler kabin ve gardrop sistemleri, uygulama için uygun oda veya bölmelerin olmadığı yatak odlarında da ideal çözüm sunuyor. Oluşturulan duvar sistemleriyle giyinme kabini, yatak odasında ayrı bir bölme haline getirildikten sonra, projelendirilen modüler sistemin uygulaması gerçekleştiriliyor.

Sihir Mobilya, modüler kabin ve gardrop sistemleri ile yaşadığınız mekanlara en ergonomik çözümler sunuyor.Ana Sayfa > Ev & Ofis Mobilyaları
tasarım ve programlama: ZEPLIN

© 2003-08 KARİYER MEDYA YAYINCILIK ve TANITIM HİZMETLERİ