12.01.2022
Ergonomik ve Şık Tasarımıyla Öne Çıkan Seri: E.C.A. Tiera

Ergonomik ve Şık Tasarımıyla Öne Çıkan Seri: E.C.A. Tiera

Ürün yelpazesindeki armatürleriyle mekânları modern bir görünüme kavuşturan E.C.A., keskin hatlı karakter yapısının tüm ürün ailesine yansıtıldığı Tiera serisi ile kullanıcılarına rahat ve güvenli bir kullanım sunuyor. 

 

Çevre ve gelecek hassasiyeti doğrultusunda geliştirdiği teknolojileri kullanıcılarıyla buluşturan E.C.A., ürün yelpazesindeki armatürleriyle mekânların modern bir görünüm katıyor. Tiera Serisi’nin ana noktasını ergonomi oluşturuyor. Güvenli ve rahat bir kullanım imkânı sunan Tiera serisindeki 12 armatür alternatifi farklı zevklere sahip kullanıcıları bir araya getiriyor. 

Tiera Serisi’nde renklerin uyumu dikkat çekiyor. Ürünlerde kırmızı, bej, beyaz ve siyah renkler kromun parlaklığı ile gün yüzüne çıkıyor. Seriye retro bir hava kazandıran bu renk ahengi, zarafet ve minimalizm ile hayat buluyor. Birbirinden farklı kullanım alanlarına rahatlıkla uyum sağlayan seri ev, iş yeri gibi kişisel alanların yanı sıra restoran, okul, hastane, fabrika gibi kalabalık alanlarda da avantaj sağlıyor. Ayrıca küçük yaşlardaki kullanıcılara da hitap eden seri; kreş, okul, oyun evlerine renkli alternatifler getiriyor. 

Sahip olduğu 3 farklı boy lavabo armatürü ile Tiera Lavabo Armatürleri, farklı ölçülerdeki lavabolar ile uyumlu şekilde kullanılabiliyor. Ergonomik ve şık tasarımı ile öne çıkan ürünlerin keskin hatları, modern banyolarda bütünleştirici bir öğe haline geliyor. 

“Ürünlerin birbiriyle olan uyumu mekânlara estetik açıdan farklı bir yorum katıyor”

Eviye armatürünün 360 derece dönebilen çıkış ucu mutfaklarda esnek bir kullanım alanı yaratıyor. Banyo armatürü ve duş armatürünün sahip olduğu tasarım ve kullanım kolaylığı keyifli bir duş deneyimi sağlıyor. Seri içerisinde bulunan ankastre ürünler ise farklı rozet seçenekleri sayesinde aynı seri içindeki banyo ve lavabo tasarımlarına uyum sağlayabiliyor. Ürünlerin birbiriyle olan uyumu, kullanıldığı mekânlara estetik açıdan farklı bir yorum katıyor. 

E.C.A. serilerinin hepsinde olduğu gibi Tiera’da da su tasarrufu özelliğine sahip. Böylece ekonomik katkı sağlanması hedeflenirken, su kaynaklarının hızlı şekilde tükenmesi problemine karşı önlem alınıyor. Alınan COVID-19 Güvenli Üretim & Güvenli Hizmet Belgeleri de hijyen hususuna maksimum özen gösterildiğini kanıtlıyor. Ayrıca E.C.A. SEREL markaları, gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakabilmek için başlattığı İyileştirme Hareketi kapsamında bilinçlendirme kampanyaları da yürütüyor.

 
Yükleniyor...
Yükleniyor...