12.01.2022
Farklı Renk Seçenekleriyle Çağı Yakalayan Modern Tasarım: Link

Farklı Renk Seçenekleriyle Çağı Yakalayan Modern Tasarım: Link

Creavit’in modern banyo mobilyalarından Link, çağı yakalayan modern tasarımına eşlik eden sadeliği ve farklı renk kombinasyonları ile yeni nesil banyolar için ideal bir seçenek sunuyor. 

 

Link, çağı yakalayan modern tasarımına eşlik eden sadeliği; antrasit, beyaz ve arkadya renk alternatifleriyle banyolar için sofistike görünüm yaratıyor. 80 cm’lik alt modül, üst modül ve boy dolabından oluşan Link, yavaş kapanan kapak özelliği, üst modülde yer alan entegre aynası, bas –aç kapaklı dolabı ile fonksiyonelliği ve estetiği bir araya getiriyor. 

Modern tarza eşlik eden Rim- Off klozet

İdeal serisinden 80 cm’lik mobilya uyumlu lavabo ve yuvarlak hatlarıyla dikkat çeken “Red Dot Award” tasarım ödüllü Mare serisinden duvara dayalı Rim-Off klozet ile Link banyo mobilyası tamamlanıyor. Kanalsız tasarımı ile bakteri barınımı için uygun ortam oluşmasını engelleyen, temizliği kolaylaştıran ve temizlik sırasında tasarruf sağlayan Rim-Off klozet, Link’in modern tarzına eşlik ediyor. 

Siyahın en güzel tonlarından olan mat siyah, Sharp lavabo armatürü ile Link banyo takımına tarz katıyor. Dekorasyonu tamamlayan en önemli parçalardan biri olan mat siyah Sharp armatür, sağlıklı ve uzun ömürlü pirinç malzemesi, kireç temizlemeyi kolaylaştıran perlatörü ve modern tasarımıyla oldukça dikkat çekici. Planet serisinin mat siyah aksesuarları da Link’in şık ve kullanışlı detayları arasında yer alıyor.

 
Yükleniyor...
Yükleniyor...