01-01-2019
Kale’den Küçük Banyolar İçin Tasarım Tüyoları

Kale’den Küçük Banyolar İçin Tasarım Tüyoları

Alışılmış banyo tasarımına farklı ve modern bir bakış açısı kazandıran Kale Banyo, kullanıcı dostu serileri ve pratik çözüm önerileriyle küçük ve dar banyoları daha kullanışlı, daha ferah mekanlara dönüştürmenin ipuçlarını veriyor.

Günümüzde banyolar artık temel ihtiyaçları karşılamanın yanı sıra ambiyansı ve konforu ile de rahatlatan mekanlar haline geldi. Ancaktüketiciler için günümüz metropollerinin en büyük sorunlarından biri olan küçük metrekareli banyolar, bu konforun önüne geçebiliyor. Bu noktada doğru planlamayla, kendinize küçük ama kullanışlı bir alan yaratabilirsiniz. Şayet küçük bir banyoya sahipseniz, Kale Tasarım Ekibi’nin hayatınızı kolaylaştıran şık ve fonksiyonel çözümlerinden yararlanabilirsiniz.


Ferahlık İçin: Açık Renkler
Gün ışığından faydalanmayan bir banyonuz varsa toz pembe, bej gibi açık renkleri kullanmanız, mekanı olduğundan daha ferah ve aydınlık gösterecektir.Dar alanlara sahip banyolarda zemin-duvar karosu, doğal tonlarda ahşap görünümlü seramikler ve banyo mobilyası seçimlerinde açık renk tonları tercih edilmeli çünküaçık renkler, ortamı daha ferah, koyu renk tonları ise daha küçük hissettirir.

 

Modüler Mobilya Seçimi Size Özgürlük Tanıyacaktır
Vitrifiye ve mobilya setinin boyutları iyi hesaplanmalı ve tercih edilen banyo serisinin, hareket edecek alanın olmadığı banyolarda pratik kullanım seçenekleri sunmasına dikkat edilmeli. Özellikle lavabosuyla tasarlanan dolaplar tercih edilmeli ve çekmeceler ekstra saklama alanına sahip olmalı.

 

En Önemli Unsurlarlardan Biri ‘Aydınlatma’
Yeterli ışık almayan küçük banyolarda aydınlatma çok önemli bir unsurdur.Endirekt aydınlatmalar kullanarak, ayna çevresindeki aydınlatmalarla banyoya derinlik katabilir, bu sayede daha geniş ve ferah bir banyoya sahip olabilirsiniz.

 

Little Big ile Ergonomi ve Konfor Bir Arada

Modern bir tasarım diline sahip Little Big mobilya serisi, küçük ve dar alanlara sahip banyolar için uygun çözümler üretiyor. Maksimum depolama, ergonomi ve fonksiyon özellikleriyle, kullanıcının hareket alanı değerlendirilerek tasarlananan seri küçük metrekareli banyolar için bol depolama alanı sunuyor.

 

 

 

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...