01-06-2019
Bosch Termoteknik'ten Akıllı Kullanıcılara Akıllı Oda Kumandası: EasyControl

Bosch Termoteknik'ten Akıllı Kullanıcılara Akıllı Oda Kumandası: EasyControl

Yenilikçi tasarım ve ileri teknolojili ürünleriyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Bosch Termoteknik, yeni akıllı kumandası EasyControl ile en verimli konforu mekanlara getiriyor. Yeni akıllı oda kumadası EasyControl, kendi kendine öğrenme ve otomatik yer belirleme özellikleri sayesinde, ısıtma sisteminin daha verimli kullanılmasına katkıda bulunarak mekanlarda enerji tasarrufu sağlıyor.

 Geo-fencing özelliği sayesinde bulunduğu coğrafi konumunu belirleyebilen ve konutun etrafında bir mesafe yarıçapı tanımlayan EasyControl Akıllı Oda Kumandası sayesinde, kullanıcılar akıllı telefonlarıyla beraber evden çıktıklarında ısıtma seviyesi otomatik olarak düşürülüyor. Mevcudiyet tespiti sayesinde tekrar eve dönüldüğünde ise EasyControl ısıtma çıktısını tekrar artırıyor, böylece ısıtma maliyetlerini yüzde 21’e kadar azaltıyor.

IOS veya Android işletim sistemi kullanan akıllı telefonlara ücretsiz olarak yüklenebilen Bosch EasyControl mobil uygulaması sayesinde, tüm ayarlar mobil olarak yapılabiliyor ve internet bağlantısı olduğunda kombi nerede olursa olsun kontrol edilebiliyor. İlgili uygulama ve EasyControl akıllı oda kumandası, Bosch’un akıllı radyo kontrollü radyatör termostatları ile birlikte istenen sıcaklığı 20 odaya kadar ayrı ayrı ayarlayabiliyor ve mevcut gereksinimlere göre uyarlanabiliyor. Ayrıca en önemli fonksiyonlar renkli dokunmatik ekrandan da kontrol edilebiliyor.

Kendi kendine öğrenen akıllı kumanda

Easy Control oda kumandası hem ısıtma sisteminin verimli şekilde kullanılmasını sağlıyor hem de enerji tasarrufu elde edilmesine yardımcı oluyor. Mobil uygulama üzerinden kendiliğinden öğrenme modu aktifleştirildiğinde, kombinin yedi günlük programı takip ediliyor ve kaydediliyor. Bu sayede kullanıcının günlük rutini EasyControl akıllı oda kumandası tarafından öğreniliyor ve rutine göre en uygun sıcaklıklar otomatik olarak ayarlanıyor.Yükleniyor...
Yükleniyor...