01-06-2019
Banyolar İçin Yeni, Zarif Bir Kimlik: Geberit Sigma50

Banyolar İçin Yeni, Zarif Bir Kimlik: Geberit Sigma50

Yenilenen tasarımıyla karakteristik özellikler sunan Geberit Sigma50, daha minimal estetik kıvrımları ile yeni bir kimlik kazandı. Zarif tasarım ve yüksek kalitesiyle ünlü Endüstriyel Tasarımcı Christoph Behling tarafından yeniden yorumlanan Sigma50, banyolardaki kokuların önüne geçen DuoFresh koku alma modülü uyumu ile işlevselliğini kusursuzca sergiliyor.

Görsel zarafeti ve yenilikçi fonksiyonları bir araya getirerek tasarladığı ürünler ile karakteristik banyolar yaratmanızı sağlayan Geberit, her ürününde evrensel bir tasarım sunuyor. Banyolarda yeni bir kimlik kazanımına ve kişiselliğe önem veren Geberit, yeniden tasarladığı Sigma50 ile daha işlevsel ve zarif bir atmosfer sunuyor.

Ünlü Endüstriyel Tasarımcı Christoph Behling tarafından yeniden yorumlanan Sigma50, kumanda kapağının üzerindeki iki ergonomik butonu ile kullanıcısını işlevsellikle buluşturuyor. Cam, doğal taş, ABS plastik veya metal yüzey kullanımlarıyla tasarlanan Sigma50, beyaz, bej, krom, arduvaz, siyah gibi sekiz farklı renk seçeneği ve kişiye özel tasarlanabilir kapaklarıyla sınırsız seçenek sunuyor.

Banyoda rahatlatıcı atmosfer

Klozetin içindeki kokuları zahmetsizce yok ederek kokunun banyoya yayılmasını önleyen DuoFresh modülü ile uyumlu olan Sigma50, DuoFresh’in içerisinde yer alan LED ortam ışığı sayesinde de banyonun rahatlatıcı atmosferini güçlendiriyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...