01-06-2019
GROHE Plus Batarya Koleksiyonu Dijital Hassasiyeti Banyolara Getiriyor

GROHE Plus Batarya Koleksiyonu Dijital Hassasiyeti Banyolara Getiriyor

Dünyanın eksiksiz banyo çözümleri markası GROHE, hassas sıcaklık göstergesiyle su sıcaklığının kesin şekilde kontrol edilmesini sağlayan Plus yelpazesi kapsamında, yeni bir bataryayı daha tüketicilerine sunuyor.

Hem yuvarlak hem de kare banyo koleksiyonlarına uyum sağlayan cesur, “D” biçimli tasarıma sahip olan GROHE Plus, 90 derece dönen çıkış ucunun üzerindeki entegre LED ekran ile, su akışını net şekilde konumlandırmayı mümkün hale getiriyor. LED göstergeli versiyon, genel kompozisyona mükemmel şekilde oturuyor: Beyaz akrilik cam ile kaplı olan gösterge, özellikle göze hemen çarpmayacak şekilde tasarlandı. Bu batarya, GROHE SmartControl ürün yelpazesinin MoonWhite modelleri veya GROHE Rainshower SmartActive duşlar ile mükemmel şekilde kombinlenebiliyor. Kolay algı sağlamak için ekranda gösterilen rakam sıcaklığa bağlı olarak maviden kırmızıya dönüşüyor.

GROHE Plus, iki sürdürülebilirlik özelliği ile de öne çıkıyor: GROHE EcoJoy su tasarruf fonksiyonunun yanı sıra; kullanıcılar, çıkış ucunun üzerindeki kızılötesi sensörü kullanarak hızlıca standart akıştan ekonomik eko akışa geçebiliyor. Entegre GROHE AquaGuide (ayarlanabilir perlatör) sayesinde, akışın açısı tam olarak kişinin ihtiyaçlarına göre ayarlanabiliyor. Bataryada, kireç birikimlerini hızlıca ortadan kaldıran GROHE SpeedClean perlatör de bulunuyor.

Kişisel hijyeni kolaylaştıran sistem

GROHE Plus koleksiyonunun diğer ürün versiyonları da son derece tatmin edici. Maksimum esneklik ve kullanıcı dostluğu, GROHE EasyDock sayesinde, çıkış ucunu usulca arzulanan konuma geri getiren spiralli çıkış uçlu versiyon da mevcut. Böylece, yeni GROHE Plus bataryanın avantajları, lavabonun temizlenmesi ve daha büyük kapların doldurulmasının yanı sıra, örneğin, saç yıkamak gibi kişisel hijyeni de kolaylaştırıyor.  Plus koleksiyonu, gerek farklı boyutlardaki klasik tek kumanda kollu bataryalara gerekse iki ve üç delikli bataryalara ek olarak, banyo, duş ve bide için daha geniş bir batarya yelpazesini de içeriyor. GROHE Cube ve Essence seramik yelpazeleri ile kombinlenebilen ürünün krom yüzey seçeneği de bulunuyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...