01-07-2019
Sıcak Su Konforu, Üstün Güvenlik Sistemiyle Bir Arada: Baymak Hermetik Şofben

Sıcak Su Konforu, Üstün Güvenlik Sistemiyle Bir Arada: Baymak Hermetik Şofben

Baymak, üstün emniyet sistemine sahip, güvenli ve tasarruflu sıcak su konforunu üç yıl garantili Hermetik Şofben ile kullanıcılarına sunuyor.

Baymak Hermetik Şofben, sahip olduğu ısı eşanjörü ile gazın yanması sonucu oluşan ısıyı mükemmel biçimde ileterek, yüksek verimle çalıyor. ErP- Enerji Verimliliği Direktifi’ne göre A enerji sınıfında yer alan Hermetik Şofben, tasarruflu gaz tüketimi ve düşük maliyetiyle, daha hızlı ve konforlu sıcak su elde edilmesini sağlıyor. 

Üstün emniyet sistemi

Baymak Hermetik Şofben, sahip olduğu üstün emniyet sistemi, alev modülasyon ve elektronik ateşleme özellikleri sayesinde güvenli kullanımı ön planda tutuyor. Arıza durumunda uyarı sistemi devreye girer ve LCD ekran üzerinde hata kodunu göstererek kullanıcıyı uyarıyor. Baca tıkanmasına karşı emniyet sistemi, ısı emniyet termostatı, elektronik modülasyonlu gaz valfi ve iyonizasyonlu alev kontrol sistemi sayesinde sıcak su konforunu kullanıcılarına güvenle sunan Baymak Hermetik Şofben, kompakt boyutları sayesinde yer tasarrufu da sağlıyor.

Baymak şofbenler güçlü brülör yapısı sayesinde dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sağlarken, değiştirilebilir enjektörleri sayesinde LPG ve doğalgaz ile uyumludur. Paslanmaz çelik yapıya sahip şofbenler, mükemmel ve hijyenik yanma, düşük atık seviyesi, mükemmel mavi alev ve kesin ateşleme sağlıyor.Yükleniyor...
Yükleniyor...