01-12-2019
Mimarlara Cephede Sınırsız Özgürlük: Baumit CreativTop

Mimarlara Cephede Sınırsız Özgürlük: Baumit CreativTop

Uzun yıllar boyu Avrupa’daki başarısı ile tanınmış ve uluslararası bir marka haline gelen [email protected], İstanbul’da kapılarını ziyaretçilerine açtı.

 

Bu yıl dördüncü kez düzenlenen fuarda “Future Proof” teması işlendi.  Bu tema üzerinden gerçekleştirilecek seminerlerde birçok ünlü mimar kendi deneyimlerini ziyaretçilerle paylaştı. Temaya bağlı hazırlanan malzeme sergisi, fotoğraf sergisi ve sanat galerileri de ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

İnovatif ürünleriyle, etkinlikte yer alan Baumit de “Future Proof” altında, geleceğe yönelik fikirlerini sektör ile paylaştı. Baumit, inovasyon odaklı konsepti ile Türkiye’deki mimar, iç mimar, tasarımcı ve yapı uzmanları için düzenlenen [email protected] fuarına, fonskiyon ve estetiği bir araya getiren inovatif ürünü CreativTop ile katıldı. Yapı tasarımını, işlevsel ve özgün bir cephe tasarımı ile birleştirmek, mimari projelendirme süreci için büyük önem taşıyor. Doğru yapı malzemelerini, uygulama tekniklerini, dokuları ve renkleri seçmek binanın uzun ömürlü olmasını ve karakterinin vurgulanmasını sağlıyor.

Baumit’ten  mimarlara cephelerde sonsuz tasarım özgürlüğü

Baumit CreativTop hazır dekoratif kaplamalar mimarlara cephelerde sonsuz tasarım özgürlüğü sağlar. Yeni yapılarda veya renovasyon projelerinde kolay ve hızlı uygulamaların gerçekleşmesine olanak tanır. Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Baumit, tasarım sürecinin önemini bilmekte ve en yaratıcı mimari konseptleri gerçekleştirmeye yardımcı olacak yenilikçi ve benzersiz ürünler sunmakta.  CreativTop, kullanıma hazır olarak altı farklı tane boyutunda ve 758 farklı renkte üretilebilir. Yaratıcı tasarımlarla isteğe göre şekillendirilebilen ürün sayesinde, cephelerde sınırsız doku elde etmek mümkün.Yükleniyor...
Yükleniyor...