01-12-2019
Ode’den Üstün Nitelikli Yeni Nesil Su Yalıtım Sistemi: Epikon Proof

Ode’den Üstün Nitelikli Yeni Nesil Su Yalıtım Sistemi: Epikon Proof

Yalıtım sektörünün yenilikçi firması ODE Yalıtım, “Epikon Proof” ile su yalıtımında yeni bir sayfa açıyor. Temel ve tek yüz kalıp perde su yalıtım uygulamalarında güvenle kullanılabilen, taze betona yüksek yapışma mukavemetine sahip yeni nesil su yalıtım sistemi “Epikon Proof” binalarda uzun ömürlü su yalıtımı sağlıyor.

 

Yalıtımda dünya markası olma vizyonu doğrultusunda faaliyetlerini ve yatırımlarını aralıksız sürdüren ODE, üstün Ar-Ge kabiliyeti sayesinde ürün yelpazesini genişletiyor. Bu vizyonun son halkası olarak ODE Epikon Proof Su Yalıtım Sistemi ile Türkiye’yi yeni nesil su yalıtımı ile tanıştırıyor. ODE Epikon Proof hidrostatik su basıncına, yırtılma ve delinmelere karşı mukavemetli yapısıyla zaman ve işçilikten tasarruf sağlıyor.

2,0 mm ile 4,5 mm arası değişen beş farklı ürün gamına sahip Epikon Proof Su Yalıtım Sistemi, her türlü ihtiyaca cevap veriyor. ODE’nin üstün Ar-Ge yeteneği, yenilikçi yapısı ve uzmanlığıyla ortaya çıkan ODE Epikon Proof Su Yalıtım Sistemi’nin bitümlü ürünleri, yapılarda suyun, nemin neden olduğu olumsuz etkilere karşı koruma sağlarken, yaşam alanlarına konforlu bir su yalıtımı getiriyor. Epikon Proof, yenilikçi yapısıyla temel su yalıtımında koruma betonu atılmadan, doğrudan üzerinde demir donatı işleri yapılmasına izin veren, temel betonu atılabilen, sahip olduğu reçete ve üst yüzeyindeki özel kum yapısı sayesinde, üstüne dökülen betona yüksek yapışma mukavemetine sahip bir ürün olarak ön plana çıkıyor.

Binaların ömrü de yaşam kalitesi de artırıyor

Bitüm esaslı yeni nesil Epikon Proof Su Yalıtım Sistemi’nin, reçinesinde yapısını güçlendirici çok farklı polimerler içeriyor.

 Bu polimerler malzemeyi çok daha dayanıklı kılmakla birlikte ürünün kolay uygulanmasında ve mükemmel bir yalıtım sağlamasında başrol oynuyor. Polimerlerle takviye edilmiş bitüm, yüksek çekme, kopma ve yırtılma dayanıma sahip polyester kullanılarak nihai özelliklerine ulaşıyor. Ayrıca, taşıyıcı özellikleri ile doğru orantılı olarak çok farklı detaylarda ve iklim şartlarına uyumlu, uygulama ve kullanım kolaylığı sunmasıyla fark yaratıyor Epikon Proof Membran taze betona kuvvetli biçimde yapışarak tüm temel yüzeyinde mükemmel bir sızdırmazlık sağlıyor.

Deprem kuşağındaki ülkemiz için yapı donatılarının korumasına olanak tanıyan ve yapılara gereksiz, aşırı yük bindirmeyen Epikon Proof, yapıların ömrüne doğrudan etki eden su yalıtımını bir adım ileriye taşıyor ve hem binaların dayanıklılığını hem de binada yaşayanların yaşam kalitesini önemli ölçüde artırıyor.Yükleniyor...
Yükleniyor...