01-05-2020
OYAK Göksupark Projesi’nde Yaşam Haziran 2020’de Başlıyor

OYAK Göksupark Projesi’nde Yaşam Haziran 2020’de Başlıyor

Ev, ailenin olduğu yerdir. Ankara’nın yeşil ile maviyi buluşturan gözde yaşam alanı Göksu Parkı’nın hemen yanı başında, 1+1’den 4+1’e farklı genişlikteki seçenekleri ile 1876 konuttan oluşan OYAK Göksupark’a, yeni evinize hoş geldiniz.

 

Dört mevsimin güzelliklerini bir arada yaşamanız için, 38.000 m2’yi aşkın peyzaj alanımız, doğa içinde yaşamın konforu ve mimari incelikler ile tasarlandı. OYAK Göksupark, Ankara’da modern yaşamı, tabiatın renkleriyle harmanlayan en iddialı proje olmaya aday. Şehrin gürültüsünden uzak, Göksu Parkı’nın hemen yanı başında, yaklaşık 73 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen proje, modern mimariye sahip 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlanan dairelerden oluşacak. 38 bin metrekarelik peyzaj alanına sahip olacak ‘OYAK Göksupark’; sosyal donatı alanları, süs havuzları, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, yürüyüş yolları, etkinlik alanı, tematik bahçeler ve çocuk oyun alanlarının yanı sıra 7 ticari üniteyle bölgenin yaşam merkezi haline gelecek. Proje, otobüs duraklarına 3 dakika, metro, eğitim kurumları, en yakın hastane ve Göksu AVM’ye 5’er dakika, şehir merkezine 20 dk. ve havaalanına 30 dk. mesafede, her yere kolay ulaşım imkanı sağlayan prestijli bir lokasyonda yer alıyor.

İklimlendirme Sistemleri Buderus’tan

Oyak Göksupark konutlarında ısıtma, soğutma ve havalandırma sektörünün lider markalarından Buderus’un yeni nesil yoğuşmalı kazanları kullanılacak. Toplam kapasitesi 23.960 kW olmak üzere, 38 adet 620 kW Buderus Logano plus GB402 yer tipi yoğuşmalı kazan ve 4 adet 100 kW Logamax plus GB162 duvar tipi yoğuşmalı kazanının kurulumu ve devreye alımı tamamlanan projede, kullanılan tüm kazanlar, üstün yoğuşma teknolojisiyle ErP standartlarına uygun performansa sahip.

Sosyal tesisler

OYAK Göksupark’ta her ayrıntı sizler için özenle tasarlandı. Sosyal tesislerimiz, açık hava alanlarından saunasına ve kapalı havuzuna kadar yaşamınızın her anını dolu dolu yaşayacağınız alternatifler sunuyor. Semt yaşamının sıcaklığı ve komşuluk bağları OYAK Göksupark’ta yeniden canlanıyor.

Havuz, fitness ve yürüyüş yolları

Yeni yaşantınızda fitness center ve kapalı yüzme havuzunda form tutun. Güneşlenme teraslarında güneşin keyfini çıkarın. Araçlara kapalı, gürültüden uzak yürüyüş yollarımızda aradığınız sakinliğe bir adım daha yaklaşacaksınız.

Çocuk oyun ve etkinlik alanları

Çocuklarınız özel tasarlanmış oyun alanlarında doyasıya eğlenirken, siz de güvenle arkanıza yaslanmanın rahatlığını yaşayacaksınız. OYAK Göksupark’ın minik üyeleri, burada unutulmaz dostlukların ilk adımını atacak. Site sakinlerinin bir araya gelebileceği, etkinlikler düzenleyerek sosyalleşebileceği, çocukların birlikte vakit geçirmek için değerlendirebileceği etkinlik alanları, güzel havalarda vazgeçilmeziniz olacak.Yükleniyor...
Yükleniyor...