01-05-2020
Sakinlerine Ayrıcalıklı Bir Yaşam, Yatırımcılarına Kazanç Vaat Eden Proje: Kordon İstanbul

Sakinlerine Ayrıcalıklı Bir Yaşam, Yatırımcılarına Kazanç Vaat Eden Proje: Kordon İstanbul

İstanbul Avrupa Yakası’nda, Belgrad Ormanı’nın yanı başında yükselen Kordon İstanbul Projesi, A Sınıfı Enerji Kimlik Belgesi’ne sahip konutlarında, sakinlerinde ulaşılabilir lüks yaşamı vaat ederken yatırımcılarına büyük bir kazanç vaat ediyor.

 

 

Ege Yapı’nın, Levent ve Maslak’ın yanı başında, İstanbul’un en çok değer kazanan bölgesi Cendere Vadisi’nde “ulaşılabilir lüks” mottosuyla hayata geçirdiği Kordon İstanbul’da yaşam başlıyor.

Sosyal donatıları, yeşil alanlarının çokluğu, ulaşım olanaklarının çeşitliliği ve yatay mimariye uygun yeni yaşam projeleri ile sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunarken yatırımcılarına  büyük bir kazanç vadeden proje, aylık ekonomi yayını Forbes Dergisi'nin yaptığı araştırmaya göre “Bölgesinin Getiri Potansiyeli En Yüksek Konut Projesi” olarak değerlendiriliyor.

1+0’dan 4+1’e farklı seçeneklerdeki konutların yanı sıra cadde mağazalarının da yer aldığı Kordon İstanbul farklı konseptlerdeki bahçeleri, peyzajında bulunan yapay gölet manzaralı kabanaları, açık hava yaz sineması dışında, Kordon Life Club bünyesinde bulunan lounge alanı, sanat atölyeleri, özel sinema odası, kapalı yüzme havuzu ve misafir odası gibi hayatı kolaylaştıracak aktivite alanlarıyla yaşam kalitesini artırıyor.

Kordon İstanbul, sosyal imkânları dışında yakın çevresindeki üniversiteler, eğitim kurumları, ticari alanlar, hastaneler ve çevresinde faaliyet gösteren lüks alışveriş merkezlerinin yakınlığı ile gerçek anlamda İstanbul’un kalbinde yaşama ayrıcalığı sunuyor.

Kordon İstanbul, dünyanın ilk 3 katlı köprüsünün çıkış noktası dekovil hattı, Metro ve Havaray hatları, E5 ile E6 gibi ana arterlere kolay ulaşımı ve düzenli ulaşım planlarıyla dikkat çekiyor. Bunların yanı sıra bölge, Levent’e 9 dakika, Mecidiyeköy'e 10 dakika, Maslak’a 5 dakika, Taksim’e 5 dakika, Beşiktaş’a 17 dakika ve İstanbul Havalimanı’na ise sadece 20 dakikada rahatlıkla ulaşabilecek bir lokasyon olarak ön plana çıkıyor.Yükleniyor...
Yükleniyor...