01-06-2020
Yalıkavak Marina, Otelleri Sofistike ve Lüks Butik Hizmetleri ile Konuklarını Bekliyor

Yalıkavak Marina, Otelleri Sofistike ve Lüks Butik Hizmetleri ile Konuklarını Bekliyor

Lüks Süper Yat Marinası Yalıkavak Marina, deniz ve lüks yaşam tutkunları için bir durak noktası olmanın çok ötesinde; 12 ay boyunca aralıksız sunduğu lüks yatçılık, otel, restaurant, alışveriş hizmetleri ve sunduğu sofistike yaşam stili ile de dikkat çekiyor.

 

Yalıkavak Marina otelleri, açıldıkları günden itibaren kişiye özel butik otel ayrıcalıkları, yalın, izole ve kendi içinde kompakt hizmetleri ile öne çıkıyor. Yalıkavak Marina Beach Otel ve hemen yanı başında yer alan Yalıkavak Marina Boutique Otel, denize sıfır konumu, kendine ait özel beyaz kumlu kumsalı, palmiyelerin arasında yemyeşil çimleri, muhteşem günbatımı manzaraları ve Y-Lounge&Restaurant Şefi’nin özel kahvaltı servisi ile konforlu ve huzurlu bir ambiyans sunuyor.

Türkiye ve dünya jet-setinin gözdesi Yalıkavak Marina, Bodrum’un lüks butik otelleri arasında yer alan Yalıkavak Marina Beach Otel ve Yalıkavak Marina Boutique Otel’i ile de Bodrum’un masmavi ve sofistike atmosferi eşliğinde, eşsiz manzarası ile unutulmaz deneyimler yaşatmanın yanı sıra dört mevsim açık kalarak misafirlerine hizmet veriyor.

Dünya yatçılık sektörünün en prestijli kurumlarından biri olan The British Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından “2018-2019 Dünya’nın En İyi Süper Yat Marinası” ödülüne layık görülen Yalıkavak Marina’da bulunan Yalıkavak Marina Beach ve Boutique Otelleri, sadece otellerinin konuklarının kullanımına açık özel plajı, 7/24 oda servis yiyecek-içecek hizmetleri, az sayıdaki premium odaları ve hiç bir ulaşım aracı kullanmadan Yalıkavak Marina’nın sunduğu her türlü alışveriş, yeme-içme opsiyonlarına direk ulaşım imkanı gibi ayrıcalıkları sunmaya devam etmesi ile misafirlerinin her zaman yanında bulunuyor.

Yalıkavak Marina Beach Otel ve Yalıkavak Marina Boutique Otel Genel Müdürü Zafer Canbaz,  “Yeni dönemde en önemli konu odaların temizliği ve hijyeni olacak. Odaların rutin temizliği sonrasında, her bir oda kendi sahip olduğumuz dezenfekte makinesi ile tek tek dezenfekte edilecek. Rutin oda temizlik uygulamamızı da hızlıca düzenledik. İnsan elinin değdiği her yer; TV kumandası, klima kumandası, elektrik açma kapama düğmeleri gibi hassas yerler özenle dezenfekte edilmeye başlandı. Odalarda geçmişte açıkta olmasında sakınca görmediğimiz, kahve fincanları, su bardağı, kaşık-çatal gibi oda aksesuarları tek tek temizlik sonrasında hijyen torbalarına konacak ve misafirlerimizin kullanımına bu şekilde sunulacak. Misafirlerimize daha iyi hijyen sunabilmek için odaların check-out sonrasında profesyonel dezenfektasyonunu yapacak personelimiz profesyonel bir firmadan eğitimlerini aldı. Plajda her şezlong-şemsiye ünitesi arasındaki mesafe minimum 10 metre olacak şekilde bir yerleşim düzeni olacak. Otellerimizin Türkiye’nin gururu Yalıkavak Marina’nın da bir parçası olmasının avantajını özellikle bu dönemde çok daha fazla hissedeceğiz. Marina bünyesindeki hemşire de her gün misafirlerimizi ziyaret edecek” diyerek izolasyon çalışmaları hakkında detaylı bilgi verdi.Yükleniyor...
Yükleniyor...