01-06-2020
İşini Evine Taşıyanların Tercihi: Alya Grandis

İşini Evine Taşıyanların Tercihi: Alya Grandis

BOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın ilk projesi Alya Grandis, işini evine taşıyanlar için ideal bir proje… 6+2 ve 7+2 büyüklükleriyle, ev ve iş yaşamını tek bir konutta buluşturan projedeki dubleks daireler, korona günlerinde değişen yaşam koşullarına üst düzey konfor kazandırıyor.

 

Koronavirüs nedeniyle iş yaşamının evden sürdürülmesi, konutta aranılan özellikleri de yeniden tanımladı. Bu durum, işteki ofis ortamını evlerinde de yaratmak isteyenleri geniş ve konforlu konut arayışına yönlendirdi. BOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın ilk projesi olarak Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi Adnan Kahveci Bulvarı’nda inşa edilen Alya Grandis, iş yaşamını evlere sığdırmak isteyenleri aradıkları konforla buluşturuyor. İki kata yayılan dubleks daire seçenekleri ve sunduğu üst düzey konfor ile bölgedeki diğer projelerden ayrışan projede, 328 ve 372 metrekare büyüklüklere sahip, 6+2 ve 7+2 dubleks konutların bir katı ofise dönüştürülebiliyor. Kalabalık ailelerin de ilk tercihi olan dubleks daireler, merkezi lokasyonuyla da kazançlı yatırım avantajını zirveye taşıyor. 

Üst düzey yaşam ve iş konforu

100 milyon TL’lik yatırımla, sekiz bin metrekarelik arsa ve 25 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde, 5 katlı, 10 blokta 100 daire olarak inşa edilen projenin son aşaması olan dubleks dairelerin yapımı tamamlanarak satışa sunuldu. Dubleks daire seçenekleri, konumu, büyüklüğü, sunduğu üst düzey yaşam konforu ve sağladığı yüksek katma değerle ev ve iş yaşamını tek bir konutta sürdürmek isteyenlere tek başına en doğru cevabı veriyor. 6+2 ve 7+2 büyüklüklere sahip, 2 kata yayılan dairelerimizin bir katı istenildiğinde home ofice'e dönüştürülebiliyor.

Yaşam Vadisi’ne 2, metrobüse 7 dakika uzaklıkta

Yanı başında bulunan bin dönümlük Yaşam Vadisi’ne 2 dakikalık bir mesafede yar alan projede; kapalı yüzme havuzu, kameriyeler, yürüyüş alanları, süs havuzları, çocuk oyun alanları, fitness salonları, basketbol ve voleybol sahaları, fitness merkezi, otopark, sauna, sosyal donatı alanları ve Türk hamamı bulunuyor. 7/24 güvenlik hizmetinin verildiği projede, kamera sistemi, duman ve yangın alarmı gibi önemli güvenlik sistemleri de bulunuyor. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak, modern mimari konseptinde inşa edilen projenin bahçe katlarında, bahçe terasları yer alıyor. Ayrıca her dairede 2 balkon bulunuyor. Metrobüse 7 dakika uzaklıkta bulunan proje; TEM bağlantı yoluna 5 dakika civarında yer alan  ToriumAVM’ye 10 dakikalık uzaklıkta konumlanıyor.Yükleniyor...
Yükleniyor...