01-06-2020
Yaz Tatili İçin Keyifli Bir Kaçış Noktası: The Bodrum EDITION

Yaz Tatili İçin Keyifli Bir Kaçış Noktası: The Bodrum EDITION

Türkiye'nin Turkuaz Kıyısında yer alan, Ian Schrager ve Marriott International iş birliği ile açılan The Bodrum EDITION, sezonun başlamasıyla çağdaş ve lüks otel deneyimini tanımlamaya devam ediyor. Schrager’in yenilikçi konsepti ile yaratılan The Bodrum EDITION, Türk Rivierası'nın berrak sularına bakan eşsiz manzarası ve geniş sahili ile doğal bir amfi tiyatro formunda…

 

2020 yazında üçüncü sezonuna başlayacak olan The Bodrum EDITION, 108 konuk odası ve süiti, uluslararası üne sahip Perulu şef Diego Muñoz’un önderliğini yaptığı 2 restoranı ve ödüllü Spa’sı ile Haziran’dan itibaren misafirlerine birbirinden farklı deneyimler sunuyor.

Otelde en üst seviyede dikkat edilen sosyal mesafe ve temizlik protokolleri ile virüs riskini minimuma indirmeyi hedefleyen The Bodrum EDITION’da temizlik görevlileri Nano teknolojiye sahip sertifikalı anti bakteriyel Clean Seal temizlik ürünleri ve ULV makinaları kullanıyor. Odalar bir sonraki misafirlerine teslim edilmeden önce 24 saat bekleniyor. Otelde bütün çalışanlar aralarında en az bir metre olacak şekilde sosyal mesafeye uyuyor. Maske ve tek kullanımlık eldivenlerle hizmet veren görevliler; odalardan, restoranlara, plajdan asansörlere kadar tüm ortak alanlarda hijyen önlemlerini arttırdı.

At nalı biçiminde sahile inecek şekilde konumlandırılmış olan otel, özel kabanaları, eğlence alanları, bazıları kişiye özel havuza sahip 108 konuk odası ve süitin yanı sıra büyük özel havuzlu ve saunalı, dört yatak odalı özel bir villaya da ev sahipliği yapıyor.

Ultra Modern Kıvrımlar, tasarımla doğayı buluşturuyor

22.000 metrekarelik bir alana yayılan otelde, klasik öğelerin en üst düzey kültürle buluştuğu, sadeliğin sofistike detaylara dönüştüğü ve akıllı tasarımın doğal güzelliği ortaya çıkardığı bir denge yaratıldı. Her bir noktası yerel etkilerden ve doğal kaynaklardan ilham alan otelde şaşırtıcı ve ultra-modern kıvrımlar göze çarpıyor. Bir akdeniz vahası olarak tasarlanan peyzaj, yarımadanın yerli flora ve faunasını yansıtıyor. Yerel zeytin ağaçları, tesis boyunca doğal çerçeveye uygun olarak sürdürülebilir ve büyüleyici bir manzara oluşturmak için kullanılmış. Ege Denizi'nin karşı konulmaz turkuaz sularına yol açan muhteşem beyaz plaj ise The Bodrum EDITION’ın en önemli özelliklerinden.

The Spa at The Bodrum EDITION, uluslararası iyileştirme tekniklerini, yerelden ilham alınarak oluşturulmuş tedavilerle birleştirerek enerji dolu bir tecrübeyi bünyesinde barındıyor. Son teknoloji donanıma sahip ve başlı başına benzersiz bir deneyim sunan spa, Türk Hamamı, Himalaya tuzlu terapi odası, sauna, buhar odası ve dinlenme havuzuyla tamamlanmış. Sekiz tane sakinlik tedavi odası ile birinci sınıf tedaviler sunan spa, 1450 metrekarelik bir alanda hizmet vermektedir. Son olarak ise The Bodrum EDITION’ın tam merkezinde yarımadanın muhteşem kıvrımlarını görebileceğiniz bir sonsuzluk havuzu sizi karşılıyor. Yükleniyor...
Yükleniyor...