01-11-2020
Villa’de PIAR İle Butik Yaşamla Buluşun

Villa’de PIAR İle Butik Yaşamla Buluşun

Arizon Yapı; Villa’de PIAR Projesi ile alıcılarını lüks bir butik site koseptiyle buluşturuyor. Proje, sakinliği arayan, doğa içerisinde yaşamak isteyenlerle birlikte hem pandemi hem de deprem gerçeğinin oluşturduğu talebi karşılamaya da yönelik. 

Villa sahibi olmak isteyenler, aradığı sakinliği ve doğa içerisinde yaşamı Arizon Yapı, Villa’de PIAR ile bulabilecek. Arizon Yapı’nın Villa’de serisinin ilk etabı olan Villa’de PIAR, yıllardır sakinliği arayan, yüksek konsepti ve tarzı, doğa içerisinde yaşamak isteyenler için İstanbul, Silivri-Balaban’da özel olarak tasarlanıyor. 11 bin 150 metre kare net alana yayılmış olarak toplam 42 bahçeli doğa evinden oluşan projede, şık ve fark yaratan mimari tasarımı ile kullanıcılarını bekliyor.

Butik lüks site

20 milyon 143 bin 463 metre kare ormanlık alan ile çevrili, İstanbul Beylikdüzü’ne 45 dakika mesafede ve TEM Otoyolu’nun hemen dört dakika uzaklığında yer alan Arizon Yapı’nın yeni inşaat projesi Villa’de PIAR, ev sahibi olmak isteyenleri ‘butik lüks site’ kavramıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

Toplam 42 villadan oluşan ve 3 tip villa seçeneğinin sunulduğu projede, 3+1 müstekil villa, yaklaşık 270 metre kare bahçe içinde 100 metre kare brüt alana, 2+1 müstakil villalar ortalama 250 metre kare bahçe içinde 92 metre kare brüt alana ve 1+1 müstakil villalar ise yaklaşık 150 metre kare bahçe içinde ve 47 metre kare brüt alana sahip bulunuyor. Çevresi bin 200 metre kare yeşil alandan oluşan Villa’de PIAR projesinin sosyal olanakları arasında; spor alanı, çocuk oyun ve parkur alanı, açık sinema alanı ile kamp ve mangal alanlarıyla donatılmış üniteler yer alıyor.

Akıllı ev entegrasyonu ile isteğe bağlı güneş enerjisi kullanımını mümkün kılıyor

Taşıyıcı sistemi betonarme, dış cephesi yangına, ısıya ve soğuğa dayanıklı metal panel ile yapılan Villa’de PIAR alıcılarına, müstakil bahçeli, güvenlikli, ferah yüksek iç mekana sahip, sosyal ve yeşil alanları ile hem şehre yakın hem de huzur dolu bir yaşam alanı sunmayı amaçlıyor.

Akıllı ev alt yapısının uygulandığı projede isteğe bağlı olarak, güneş enerjisi ile elektrik üretmek mümkün oluyor. Ayrıca elektrik, su, doğalgaz gibi üniteleri uzaktan yönetilmesini sağlayan proje, ekstra otomasyonların yüklenebileceği akıllı ev modülüne de sahip bulunuyor. Projenin teslimatı Haziran 20212’de.

 Yükleniyor...
Yükleniyor...