01-11-2020
Divan Residence At G Tower’da Yaşam Başladı

Divan Residence At G Tower’da Yaşam Başladı

İstanbul Avrupa Yakası’nın en hızlı gelişen bölgesi Basın Ekspres Yolu üzerinde Mar Yapı imzasıyla hayata geçirilen Divan Residence at G Tower Projesi’nde yaşam başladı.

İstanbul’un yükselen değeri Basın Ekspres Yolu’nda hayata geçirdiği projeleriyle bölgeyi cazibe merkezlerinden biri haline getiren Mar Yapı, Divan Residence at G Tower projesinde yaşam başladı. Ağustos ayı itibarıyla teslimlere ve oturuma başlanan G Tower’daki daireler için yoğun talep alan Mar Yapı anahtar teslimlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeye devam ediyor.

Otel konforunda yaşam fırsatı sunan Divan Residence at G Tower 432 prestijli daireden oluşuyor. Otel konforu sunan bu dairelerin bir diğer dikkat çekici özelliği ise balkonlu olması.

Ulaşım kolaylığıyla da yatırımcıların dikkatini çeken Divan Residence at G Tower, E-5 ve TEM Otoyollarının kesişim noktasında Mimar Sinan metro durağına bağlantılı noktada konumlanıyor. İstanbul Havalimanına yakın lokasyonda yer alan Divan Residence at G Tower, yatırımcısına kısa zamanda yüksek kazanç sağlamayı hedefliyor. 

Dünyadaki birçok şehrin sembolü haline gelmiş yapılara imza atan RMJM Mimarlık Ofisi’nin tasarladığı Divan Residence at G Tower’da, 3 bin metrekare alana sahip Boost spor merkezi, prestijli kafe ve restoranlar, yüzme havuzları, SPA merkezleri, toplantı odaları, kütüphane gibi sosyal yaşam alanları bulunuyor. Divan, YOO, Rotana, Wanda gibi ulusal ve uluslararası lider markalarla iş birlikleri yapan Mar Yapı   kısa zamanda yatırımcıların gözdesi haline geldi

Mükemmeli hedefleyen bir anlayışla imza attığı öncü gayrimenkul projeleriyle Cityscape, WAF, MIPIM Architectural Review gibi uluslararası arenalarda ödüller kazanan Mar Yapı, çevreye duyarlı, modern anlayışıyla erişilebilir lüksü yatırımcılarına sunuyor. Mar Yapı; ‘Divan Residence at G Plus’, ‘G Marin Managed by Divan’, ‘G Yoo Inspired by Starck’, ‘Divan Residence at G Tower’ ve ‘G Rotana’ projelerine imza atarak modern mimarinin şık, işlevsel ve seçkin örneklerini sergiliyor. Uluslararası iş birlikleriyle kalitesini tescilleyen, yüksek getiri ve kazançlı yatırım sunan Mar Yapı, bölgesine ve yatırımcısına değer katan yeni projeler geliştirmeye devam ediyor.

 Yükleniyor...
Yükleniyor...