01-11-2020
Designfloor, Solid Plus Parke Koleksiyonu ile Isı ve Ses Yalıtımı Şık Mekanlar

Designfloor, Solid Plus Parke Koleksiyonu ile Isı ve Ses Yalıtımı Şık Mekanlar

Zemin çözümlerinde güncel trendlerin sözcüsü DesignFloor’un her mekana kolaylıkla uyum gösteren Solid Plus koleksiyonu,  7 farklı renk seçeneği, derinlikli ve gerçekçi ahşap hissi yaratan özel yüzey teknolojisi ve Avrupa standartlarındaki sertifikasyonlarıyla kusursuz mekanları imzalıyor. DesignFloor, Solid Plus parke koleksiyonu ile iç mekanlarda hem ses yalıtımı hem de ısı optimizasyonu sağlayın.

 

Duvar ve çatı katmanlarının yalıtım nitelikleri nasıl önemliyse parke tercihlerinde de ısı ve ses yalıtımı dikkat edilmesi gereken unsurların başında geliyor. Yalnızca estetiğe odaklanarak üretilen standart parkeler söz konusu ögelerin konfora etkisini göz ardı ederken, DesignFloor Solid Plus parke koleksiyonu, 12 mm’lik kalınlığı ve teknolojik donanımı sayesinde hem ses hem de ısı yalıtımında avantaj yaratıyor. Fonksiyonu ahşabın derin ve bilge estetiğiyle buluşturan koleksiyon, bir ustalık eseri gibi iç mekanda ideal atmosfer oluşturuyor.

Isıya ve sese duyarlı ileri teknoloji

DesignFloor Hi-Tech Laminat Parke sınıfındaki Solid Plus parke koleksiyonunun taşıyıcı ana katmanı, ağaç elyafın yapıştırıcı ve reçine ile sıkıştırılmasından elde edilen yüksek yoğunluklu fiber levhadan oluşuyor. Koleksiyonun yüzeyinde ise bu seriye özel olarak geliştirilen Heliochrome yüzey teknolojisi içeren dekoratif bir tabaka bulunuyor. Solid Plus koleksiyonundaki ürünler, 12 mm’lik kalınlığı ve donanımlı yapısı ile hem ses hem de ısı optimizasyonunda mekanda avantaj yaratıyor. Teknolojisi sayesinde yerden ısıtma sistemine sahip evlerde ısıyı muhafaza ederek doğalgaz tasarrufuna olanak veren Solid Plus koleksiyonu, duvar radyatör sistemi ile ısınan mekanlarda da havadaki ısıya adapte olarak sıcaklığı muhafaza ediyor. Solid Plus, darbe sesi emilimi özelliğinde olup optimum ses akustiğini sağlamakta üst seviyede performans sağlar.

Çevre dostu donanım

35 yıl ürün garantisiyle son kullanıcıya ulaşan DesignFloor Solid Plus parke koleksiyonu, pratik montajının yanı sıra bakım ve temizlik kolaylığı ile de öne çıkıyor. Tüm DesignFloor ürünleri gibi CE ve PEFC sertifikalarına sahip olan Solid Plus, çevre dostu donanımıyla kişisel karbon ayak izinin minimumda tutulması sağlarken A+ düşük emisyon özelliğiyle hava kalitesini arttırıyor. AC6 aşınma tabakası ve 33. sınıf dayanıma sahip olan koleksiyon, hem iç mekandaki hem de doğadaki ideal atmosferin oluşmasına yardımcı oluyor.

 Yükleniyor...
Yükleniyor...