01-11-2020
San Deco İle Her Mekana Farklı Karizma

San Deco İle Her Mekana Farklı Karizma

İnovatif yaklaşımı ile dekoratif boya alanına farklı bir bakış açısı sunan San Deco, yeni Klasik Stensil Koleksiyonu’nu tanıttı. Her biri iki farklı ölçüde olacak şekilde birbirinden farklı 10 stensil deseninin sunulduğu yeni koleksiyon, çeşitliliğe vurgu yaparak her mekana farklı bir karizma kazandırıyor.

 

Son yıllarda kişiselleştirilmiş ürünlere olan ilginin artması ile birlikte her alanda olduğu gibi insanların yaşam alanlarında da kendine özgü mekan tasarımları ön plana çıkıyor.

 Bu tasarımları farklı yöntem ve araçlarla elde etmek mümkün. Bununla birlikte istenildiği takdirde insanların uzman kişilere ihtiyaç duymadan,  kendi tasarımlarını kendilerinin yapabileceği malzemeler de mevcut.  Birbirinden farklı  modelleri ile stensiller  bu ihtiyaca fazlasıyla cevap verebiliyor. Benzersiz ürün yelpazesi ile dekoratif boya sektörüne öncülük eden San Deco, tam da bu ihtiyaca yönelik olarak on farklı deseni barındıran yeni Klasik Stensil Koleksiyonu ile yeni bir şıklık kavramı ortaya koyuyor. İki farklı ölçüde bulunabilecek olan bu stensil desenleri ile küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmak mümkün. 

San Deco’nun Klasik Stensil Koleksiyonu damask formlarından oryantalist çizgilere, şal desenlerinden Art Deco figürlerine klasik stilin farklı dokunuşlarını duvarlarınıza taşıyor. Charta, Pizzo ve Regula damask desenin birbirinden etkileyici yorumlarını yansıtırken, Lace, Palatium ve Plazzo uygulama tekniği ile iç mekanlarınızı zaman yolculuğuna çıkarıyor. Fine, Vitree ve şal desenli Stillo oryantalist çizgisi ile doğunun zengin kültürel birikimine gönderme yaparken geometrik desenli Hexagon, Art Deco ruhunu iç mekanlara taşıyor.

Stensilleri farklı şekillerde uygulamak da mümkün.  Dekoratif kaplama uygulaması yaparken maskeleme bandıyla yüzeye stensili kolayca yapıştırarak desenin tümünü ya da bir kısmını alabilirsiniz. Elde etmek istediğiniz görüntüye göre stensili  uygulayarak desenler oluşturabilirsiniz. Zemin kuruduktan sonra stensil desenleriyle güzel bir uyum yakalamak ve ideal sonuçlar elde etmek için  San Deco’nun Arista, Atracto ve Decorative Finish ürün renklerini son kat renklendirme işlemlerinde kullanabilirsiniz.

Bir diğer uygulama şeklinde ise mekanlarınızdaki boyalı yüzeylerde de kullanılabilen stensilleri kuru yüzey üzerine maskeleme bandıyla yapıştırdıktan sonra üzerinden nemli bir sünger aracılığıyla son kat renklendirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hayal gücünüze bağlı olarak stensil desenlerini farklı alanlarda kullanmak da mümkün. San Deco stensilleri uygun şartlarda saklandığı takdirde defalarca kullanılabiliyor.Yükleniyor...
Yükleniyor...