01-12-2020
Ege Yapı’dan Yenilikçi Bir Yatırım Fırsatı: The Superior Suites

Ege Yapı’dan Yenilikçi Bir Yatırım Fırsatı: The Superior Suites

Türkiye’nin en güvenilir ve sürdürebilir başarı sağlayan gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketlerinden Ege Yapı, yeni nesil kira garantili gayrimenkul yatırım modeli The Superior Suites’i hayata geçirdi. İki yıldır üst üste “Bölgesinin Getiri Potansiyeli En Yüksek Konut Projesi” seçilen Kordon İstanbul projesinin son etabı “The Superior Suites Kordon İstanbul” için ön talep toplamaya başladı.

Gayrimenkul sektöründe mühendislik bilgisi ve uluslararası iş tecrübesiyle sürdürülebilir projelere imza atan Ege Yapı, yeni nesil kira garantili gayrimenkul yatırım modeli The Superior Suites Kordon İstanbul için ön talep toplamaya başladı.

 

The Superior Suites, satın alınan özel dekorasyonlu ünitelerin işletilmesi ile birlikte geleneksel gayrimenkul yatırımından çok daha fazla ve hızlı kazanç getirisi sağlıyor. Uzun ya da kısa süreli konaklama hizmetlerinin dışında yeme-içme servisi, açık hava toplantı, etkinlik alanları ve çalışma alanları ile hizmet veren profesyonel bir işletme modeli olan The Superior Suites, tamamı balkonlu, özel mobilya tasarımlı süitleri kapsıyor.

Yapılan yatırımlar için 20 yıl boyunca kazanç sağlamayı garanti eden The Superior Suites modeli, Levent ve Maslak’ın yanı başında, çevresinde bulunan alışveriş merkezleri ve üniversiteler ile İstanbul’un en değerli merkezi noktalarından birinde eşsiz bir yatırım fırsatı sunuyor. 1+0, 1+1 ve 2+1 olmak üzere farklı tip ve özelliklerde özel dekorasyonlu 3 süit seçeneği bulunan The Superior Suites, lansman öncesi fiyatlardan yararlanmak isteyenleri bekliyor.

Geliştirdiği yenilikçi projeler ile gayrimenkul sektörüne soluk kazandıran Ege Yapı, farklı bölgelerdeki gelecek projelerinde de bu yatırım modelini sürdürmeyi hedefliyor.

 Yükleniyor...
Yükleniyor...