01-12-2020
NG Sapanca Enjoy İle 5 Yıldızlı Otel Kavramını Yeni Bir Boyuta Taşınıyor

NG Sapanca Enjoy İle 5 Yıldızlı Otel Kavramını Yeni Bir Boyuta Taşınıyor

Sapanca ve Afyon’da yer alan ultra lüks otelleriyle turizm sektörüne yepyeni bir hizmet anlayışı kazandıran NG Hotels, NG Sapanca Enjoy ile Sapanca’ya bölgenin en lüks otellerinden birini daha kazandırdı.  450 milyon TL yatırımla, 2 yıl süren hummalı bir hazırlığın sonucunda tamamlanan NG Sapanca Enjoy; orman, havuz ve göl manzaralı toplam 270 oda kapasitesiyle hizmet verecek.

NG Sapanca Enjoy, Türk ve dünya mutfaklarından lezzetler sunan restoranları, açık ve kapalı havuzları, çocuklara ve yetişkinlere özel alanları, her türlü toplantı ve etkinliğe ev sahipliği yapan yüksek standartlı toplantı salonlarıyla otel, “Hayat Enjoy'da güzel!” sloganını her detayında yaşatıyor. 270 odaya sahip olan otel, odalarını kendi içinde farklı kategorilere ayırarak da hizmette farklılık yaratıyor. NG Sapanca Enjoy’un 4 bin 600 metrekarelik alanda konumlandırdığı SPA, kadın, erkek ve karma olarak 3 özel bölümden oluşuyor, ayrıca çocuklu ailelerin kullanabileceği aile hamamı da mevcut. “İyi yaşam”ın şifresini veren Aliva SPA’da masajlar, hamam ritüelleri, özel bakımlar ve aromaterapi masajlarıyla çok özel SPA menüsü sunuluyor. 

 

NG Sapanca Enjoy’da tatilde eğlencenin tadı havuzlarda çıkıyor. Eğlence ve dinlenmeyi aynı anda sunan havuzlar, başta aileler, gençler ve çocuklar olmak üzere tüm misafirlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Ayrıca NG Sapanca Enjoy’da her yaş için harika bir oyun dünyası bulunuyor. Air Soft Poligon, Bilardo, Masa Tenisi, Nostalji Atari, Air Hokey, Langırt, Hareketli Basket Makinası, Sony Playstation 4 ve VR ile keyifle zaman geçirenler, N’joy Game Center’ın tutkunu oluyor.  NG Sapanca Enjoy, herkese uygun farklı aktiviteleriyle doğanın kalbinde ailecek tatil yapmanın keyfini sunuyor. Misafirlerini yemyeşil ormanın içinde, kuş cıvıltıları eşliğinde, keyifli ve özel anlar yaşamaya davet eden NG Sapanca Enjoy, baş başa tatil yapmak isteyenleri de aşk ve romantizmle buluşturuyor. Sevdikleriyle sakin bir tatil geçirmek isteyenler, otelin sunduğu “Lüks Wellness” konsepti ve “Orman Terapisi” eşliğinde yepyeni anılar biriktirebiliyor.

Her türlü toplantı için üst düzey toplantı odaları

Şehrin kalabalığından ve stresinden uzakta, yepyeni bir yaşam tarzı sunan NG Sapanca Enjoy’un en yüksek teknoloji kullanılarak donatılan ses geçirmez duvarları, eşsiz akustik ve ışıklandırma sistemine sahip toplantı salonları, her türlü toplantı için ideal bir ortam sunuyor. Tamamı gün ışığı alan, bin alternatif büyüklükte 10 toplantı salonuna sahip olan otel, bilinen toplantı ve konferans konseptlerini adeta yeniden tanımlıyor. Balo salonuna araç sokulabilme imkanı bulunan NG Sapanca Enjoy’da kapalı mekanda otomobil lansmanları yapmak mümkün olabilecek.

Dünyaca ünlü lezzetlere yolculuk

Türk ve dünya mutfaklarından farklı lezzetleri bir araya getiren NG Sapanca Enjoy, yeşil alanların geniş yer kapladığı özel konseptli restoranlarıyla misafirlerini dünya turuna çıkarıyor. Her ayrıntısı büyük titizlikle donatılan NG Sapanca Enjoy’un lobi bölümü de misafirlerini çok özel sanatsal eserlerle karşılıyor. Lobi alanında ve otelin bazı noktalarında yer alan porselen, seramik, cam, metalden oluşan heykel ve objeler otel ambiyansına büyük keyif katıyor. Ayrıca, antika değeri olan ve yıllar öncesinden günümüze korunarak taşınan özel otomobil, motosiklet ve benzeri bazı araçlar da lobi alanında en çok ilgi gören objeler arasında yer alıyor.  NG Sapanca Enjoy Hotel’de üzerinde büyük titizlikle durulan çalışmalardan biri de mevcut yeşilin korunup üzerine yeni ağaçların dikilmesi peyzaj ve bahçe düzenlemesi oldu. Ayrıca NG Sapanca Enjoy girişinde yer alan ve otelin sembolü haline gelen dev ıhlamur ağacı duruşu ve güzelliği ile herkesi mest ediyor.Yükleniyor...
Yükleniyor...