01-12-2020
Avrupa Yakasının Sembol Projelerinden Nlogo İstanbul'da 2’nci Etap Teslimleri Başlıyor

Avrupa Yakasının Sembol Projelerinden Nlogo İstanbul'da 2’nci Etap Teslimleri Başlıyor

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Özyurtlar Holding'in 33’üncü projesi ‘Nlogo İstanbul’un 2’nci etabında sona gelindi. Esenyurt’un merkezinde hayata geçirilen, 7 blokta 2 bin 679 daire ve 87 dükkândan oluşan projenin 900 dairelik 2’nci etabında teslimler yılsonuna doğru başlayacak.  1+1’den 3+1’e, 80 metrekare’den 175 metrekare büyüklüğe uzanan dairelerin fiyatları, 399 bin TL ile 875 bin TL arasında değişiyor.

Projenin yönetimini ve satış organizasyonunun yürüten Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Alper Özyurt Projede, holding bünyesinde 24 ay vadelendirme fırsatı sunduklarını kaydederken,  proje hakkında şu bilgileri verdi: “Projemizin tüm etaplarında 1+1’den 3+1’e farklı tip ve büyüklüklerde daireler yer alıyor. Daire büyüklüklerimiz 80 metrekareden başlıyor, 175 metrekareye kadar çıkıyor. Daire fiyatlarımız 399 bin TL ile 875 bin TL arasında değişiyor. Projemizin 45’inci katta villa hayatı sunuyoruz. İçinde asansör bulunan, jakuzili ve manzaralı lüks penthouse daireleri de satışa sunacağız. Türkiye’nin dev alışveriş ve yeme içme markalarını buluşturduğu Cadde İstanbul bölümü için kiralama görüşmelerimiz sürüyor. Bu bölüme de Türkiye’nin dev alışveriş ve yeme içme markalarından talep alıyoruz.”

Avrupa yakasının sembol projesi

İstanbul Avrupa yakasının sembolü olarak gösterilen 'Nlogo İstanbul’un 3 etabında da 1+1’den 3+1’e farklı tip ve büyüklüklerde daireler yer alıyor. 1+1 daireler 80 metrekare, 3+1 daireler ise 175 metrekare büyüklüğe sahip. Projede daire fiyatları ise 399 bin TL ile 875 bin TL arasında değişiyor. Mimar Cevat Çalıkoğlu imzası taşıyan proje, Türkiye’nin dev alışveriş ve yeme içme markalarını buluşturduğu Cadde İstanbul da yer alıyor.

Yaşamın merkezinde

'Nlogo İstanbul'un sosyal donatı alanlarıyla da  yaşamın merkezinde konumlanıyor.  Projenin sosyal donatı alanları arasında; çocuk oyun alanları, çocuk oyun odası, süs havuzları, rekreasyon alanları, yürüyüş parkurları, basketbol sahası, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, giyinme odaları, spor salonu, fitnesscenter, lobi-cafebar, sinema salonu yer alıyor. Merkezi konumuyla da dikkat çeken 'Nlogo İstanbul'; Bauhaus'a, 5M Migros’a, Koçtaş Yapımarket’e, Marmarapark AVM’ye, ToriumAVM’ye, Real Hipermarket'e ve Akbatı AVM’ye 5 dakika, Atatürk Havalimanı’na 15 dakika mesafede yer alıyor.

 Yükleniyor...
Yükleniyor...