01-12-2020
Bulutların Ferahlığını ve Hafifliğini Dekton Liquid Sky İle Mekanlara Yansıtın

Bulutların Ferahlığını ve Hafifliğini Dekton Liquid Sky İle Mekanlara Yansıtın

Cosentino’nun ultra kompakt yüzey markası Dekton, doğanın eşsiz ritmini tasarımlarıyla buluşturmaya devam ediyor. Bulutlardan ilham alınarak tasarlanan Liquid Sky, bulutların ferahlığını ve hafifliğini mekanlara yansıtmanızı sağlıyor.

 

Dünyanın en büyük yüzey üreticisi Cosentino’nun Londra merkezli tasarım ofisi PATTERNITY iş birliğinde tasarladığı Dekton Liquid Serisi’nde yer alan Liquid Sky,  doğanın eşsiz ritminin yansımalarını yüzeylerle buluşturuyor. Girdiği alanlara doğanın ilham verici büyüsünü aktaran yüzey, estetik açıdan yenilikçi trendlerin geleceğini şekillendiriyor.

Bulutların üzerine işlenmiş mermer görüntüsü

Bulutların üzerine işlenmiş mermer görüntüsüne sahip yüzey, kıvrımlı gri damarlarıyla nehirlerin akışını andırıyor. Bulutların beyazı ve akıcı gri damarlar, Liquid Sky’a benzersiz bir karakter ve duygu kazandırıyo 

Sonsuz bir döngünün hiç bitmeyen enerjisi

Coşkuyla akan nehirlerin oluşturduğu uçsuz bucaksız menderesleri çağrıştıran tasarım, farklı doğa bileşenlerinin birbirleriyle ilişkisini yüzeylere yansıtıyor. Sonsuz bir döngünün hiç dinmeyen enerjisini ortaya koyan tasarım doğadan ilham alınan tasarımaların da öncüsü oluyor. 

 

 Yükleniyor...
Yükleniyor...