01-01-2021
NG Kütahya Seramik, Bookmatch İle Tasarıma İnovatif Bir Yaklaşım Getiriyor

NG Kütahya Seramik, Bookmatch İle Tasarıma İnovatif Bir Yaklaşım Getiriyor

120x240 cm ebadında inovatif seramiklerden oluşan koleksiyon; mermer, ahşap, beton ve doğal taş dokulu tasarımlarıyla yaşam alanlarına derinlik hissi katarken; şık, doğal, modern ve estetik bir görünüm sunuyor. Büyük ebatlı olması nedeniyle iç ve dış mekânlara rahatlıkla uygulanabilen koleksiyon, tüm mekânlarda oldukça doğal bir görünüm yaratıyor.

 Mermer, ahşap, beton ve doğal taş dokulu tasarımlarını yaşam alanlarına taşıyan, Bookmatch Koleksiyonu, şu ürünlerden oluşuyor:

Marea

Doğal mermer görünümünü zarafetle yorumlayan Marea, ilham veren bookmatch efektiyle rafine mekânlar yaratıyor. Marea’nın şık ve estetik çizgisi, yaşam alanlarında kusursuz ve bütün bir görüntü sunuyor.

Albatros

Albatros’un kendine özgü benzersiz tasarımı, zamana meydan okurken, yenilikçi yorumu yaşam alanlarında çağdaş ve güçlü bir etki yaratıyor. Doğadan ilham alan seri, tüm kullanım alanlarında huzur ve rahatlama hissi yaşatıyor.

Bluetta

Farklı ve göz alıcı çizgileriyle mekânlarda tarzını ortaya koyan Bluetta, mimarlara seçimlerinde serbestlik sunuyor. Yaşam alanlarına derinlik katarak mekânları olduğundan daha büyük gösteren Bluetta, bookmatch tasarımıyla zarafeti gözler önüne seriyor.

Alavya

Alavya, beyaz yüzeyinde dans eden siyah çizgileriyle mermer şıklığını mekânlara taşıyor. İnovatif tasarımları ve gerçekçi yüzey efektiyle doğallığı yansıtan Alavya, siyah ve beyaz renklerini muhteşem bir uyumla sunuyor.

Barbados

Bookmatch tasarımın en iddialı seramiklerinden Barbados, dinamik yapısıyla mekânlarda fark yaratıyor. İlgi çekici renkleri ve bookmatch tasarımıyla yaşam alanlarına sanatsal bir yenilik kazandırıyor.

 Yükleniyor...
Yükleniyor...