07-04-2021
GF’den Gerçek Bir Dijital Boru Sistemi Deneyimi: The Connection Convention

GF’den Gerçek Bir Dijital Boru Sistemi Deneyimi: The Connection Convention

The Connection Convention’ın odak noktasını, içme, soğutma ve ısıtma suyunun taşınmasında dijitalleşme, verimlilik, hijyen ve sürdürülebilirlik oluşturdu.

 

GF Boru Sistemleri, içme suyu, soğutma ve ısıtma alanlarında sürdürülebilir çözümlerini sergilemek için kendi sanal etkinliği olan "The Connection Convention" ile bu yıl dijital ortamda gerçekleşecek olan su, ısıtma ve iklimlendirme sektörünün önde gelen fuarı ISH Digital 2021’e bağlantı kuruyor.  Etkinlik,”GF Campus“ platformunda gerçekleşirken, etkinliğe ISH’in kendi dijital fuar sayfasından da erişim verildi.

GF Campus’de konuklar, içme suyu hijyeni, yenilikçi boru sistemi teknolojisi, sürdürülebilir soğutma ve iklimlendirme suyu teknolojisi alanlarında yeni bakış açıları ile sürdürülebilir çözümler üzerine gerçekleşecek panel, tartışma ve röportajlara katıldı. Etkinlikte aynı zamanda, ziyaretçilerin konuşmacılarla sohbet edip etkileşime geçecekleri alanlar da yer aldı.

Her şey bağlantılı

The Connection Convention’ın odak noktasını, içme, soğutma ve ısıtma suyunun taşınmasında dijitalleşme, verimlilik, hijyen ve sürdürülebilirlik oluşturdu.

Konuklar fuar süresince farklı günlerde ve içeriklerde GF standında Hycleen Forum, Sanipex Arena ve Soğutma Salonu gibi odalarda düzenlenen etkinliklere katıldı. Ayrıca birebir toplantı imkanı sunulan odalarda yetkillerden ürünler ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak mümkün oldu.

Dijitalleşme ve sürdürülebilirlik kombinasyonu

Etkinlikte boru sistemleri sektörünün dijitalleşmedeki geleceği, enerji tasarruflu boru sistemleri ile soğutma uygulamalarının bir sonraki aşamaya nasıl taşınabileceği, sürdürülebilirlik ve enerji verimliliğinin nasıl daha iyi bir şekilde birleştirilebileceği üzerine konuşmalar/sunumlar da gerçekleştirildi. GF Hakan Plastik Ürün Yönetimi ve İnovasyon Müdürü Ozan Kovancı da konuşmacılar arasında yer aldı.  Sürdürülebilirlik için yenilikçi ve pazar odaklı yeni fikirler geliştirmek üzerine çalışmalar yürüten Ozan Kovancı konuşmasında, GF Silenta Extreme ve GF Aquasytem ürünleri hakkında bilgi verdi. Kovancı,  ürünlerin sürdürülebilir bir çözüm olarak çevreye olan katkılarına da değindi.Yükleniyor...
Yükleniyor...