01-06-2021
Bien Sante İle Mekanlarınıza Renklerin Enerjisini Taşıyın

Bien Sante İle Mekanlarınıza Renklerin Enerjisini Taşıyın

Yaşam alanlarına kazandırdığı modernliği ve doğallığı ile öne çıkan Bien, duvar karosu koleksiyonu “Sante” ile mekanlarınızda renklerin enerjisini gözler önüne seriyor.

 

İnovatif ürünleri ve zengin tasarımları ile uluslararası klasmanda da varlık gösteren Bien, doğadan ilham alarak tasarladığı “Sante” koleksiyonu ile canlı mekanlar oluşturmanıza yardımcı oluyor. Bien tarafından üretilen “Sante” koleksiyonu, renklerin farklı yorumlarıyla mekânlarda atmosfer yaratıyor.

5 farklı renk seçeneği ile hayatın keyifli görüntülerini sağlayan “Sante” koleksiyonu, parlak yüzeyiyle de nefes alan mekanlar oluşturmanıza yardımcı oluyor. Doğadan ilham alan Bien, banyo ve mutfak haricinde iç mekan yaşam alanlarında da kullanılan “Sante” koleksiyonu ile doğanın canlılığına işaret ediyor.

Beyaz, aqua, turkuaz, honey ve smoke renk seçenekleri ile sunulan koleksiyon, parlak yüzeyi ile iç mekanlara da yaşayan bir görünüm kazandırıyor. Duvar karosu için 30x90 cm ve yer karosu için 45x45 cm ebadında üretilen koleksiyon, banyo ve mutfağın yanı sıra iç mekanlarda da rahatlıkla kullanılabiliyor. Renklere özel tasarlanan dekor ve dekofonlarıyla da mekanlarda farklılık arayanların tercihi oluyor.

 Yükleniyor...
Yükleniyor...