01-07-2021
BEYLİKDÜZÜ’NDE YENİLİKÇİ BİR VİZYON PROJESİ: ALYA DOLUNAY

BEYLİKDÜZÜ’NDE YENİLİKÇİ BİR VİZYON PROJESİ: ALYA DOLUNAY

Akkuş Gayrimenkul’ün Lübnan’lı El Khatib Group ile birlikte kurduğu BOSS4 Gayrimenkul, ticaret ve konut projesi olarak geliştirdiği Alya Dolunay ile kentsel dönüşüme prestij kazandıracak. Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi Atatürk Bulvarı’nda, Beylikdüzü Yaşam Vadisi’nin yanı başında inşa edilen Alya Dolunay projesi, bölgeye yenilikçi bir vizyon getiriyor.

100 milyon TL’lik yatırımla, 5 bin 56 metrekarelik alan üzerinde, 2 blokta inşa edilen Alya Dolunay projesi, 3 bin 634 metrekarelik peyzaj alanına sahip geniş bahçesiyle konutta izole yaşam anlayışını temsil ediyor. Satışa sunulan projede 3+1, 5+2 dubleks daire tipinde 108 daire ve 12 dükkân olmak üzere 120 bağımsız bölüm yer alıyor. Lobi, kapalı havuz, spor salonu, etkinlik-toplantı odası, Türk hamamı ve saunadan oluşan sosyal alanları ile de yaşamın her anına prestij getiriyor. 24 ay sonra teslim edilecek projede daire fiyatları, 2 milyon 300 bin TL’den başlıyor.

 Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Atatürk Bulvarı’nda yer alan Alya Dolunay’ın yarıdan fazlası yeşil alandan oluşuyor. Geniş daire seçenekleri ve dükkanlarıyla hem ticari proje hem de her kesime hitap eden konut projesi olarak dikkat çekiyor.

 

 

İzole yaşam anlayışına üst düzey bir boyut…

 Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, “3 bin 634 metrekarelik peyzaj alanına sahip geniş bahçesinin yanı sıra kapalı havuz, spor salonu, etkinlik-toplantı odası, Türk hamamı ve saunadan oluşan sosyal donatı alanları ile pandemi döneminde oluşan izole yaşam anlayışına üst düzey bir boyut getireceğiz. Bölgede geliştirilen kentsel dönüşüm projelerinden farklı olarak prestij unsurunu ön plana çıkaracağız. Projemiz tüm unsurlarıyla yatırımcılarımızdan tam not aldı. Bunu giderek artan talepte görebiliyoruz” diye konuştu.

 Yaşam Vadisi’nin yanı başında

Alya Dolunay, ticari proje ve konut projesi olarak Beylikdüzü’nün merkezinde Atatürk Bulvarı’ndaki konumuyla her türlü yatırımcıya hitap ediyor. Beylikdüzü Yaşam Vadisi’nin yanı başında yer alan proje, civardaki alışveriş merkezleri, hastane ve eğitim kurumları ile ulaşım noktalarına yürüme mesafesinde yer alıyor. 5 bin 56 metrekare’lik bir alanda yer alan Alya Dolunay’da 3+1, 5+2 dubleks daire tiplerinde 108 daire ve 12 dükkân olmak üzere 120 bağımsız bölüm yer alıyor. 3 bin 634 metrekare’lik peyzaj alanına sahip bahçesinin yanı sıra lobi, kapalı havuz, spor salonu, etkinlik-toplantı odası, Türk hamamı ve saunadan oluşan sosyal alanları ile prestijli yaşam anlayışını yeniden tanımlıyor.Yükleniyor...
Yükleniyor...