02-07-2021
YAZIN EN CANLI VE HUZUR VEREN RENKLERİ FİLLİ BOYA MOMENTO LIFE SERİSİNDE

YAZIN EN CANLI VE HUZUR VEREN RENKLERİ FİLLİ BOYA MOMENTO LIFE SERİSİNDE

Canlı tonların hakim olduğu yaz mevsimi, yaşam alanlarında da o ruhu hissettiriyor. Birbirinden farklı ve canlı renklerin enerjisini hissetmek isteyenler aradıkları dokuları Filli Boya Momento Life Serisinde buluyor. Yeni seri, Filli Boya’nın Türkiye’nin psikolog eşliğinde hazırlanan ilk renk koleksiyonu olmasıyla da dikkat çekiyor.

Yaz mevsiminin enerjisini doyasıya yaşadığımız bu aylarda sadece doğa değil ruhumuz da renkleniyor. Yapılan aktivitelerin yanı sıra yaşam alanlarımızın dekorasyonu da ruh halimizi etkiliyor. Enerji dolu ve aynı zamanda huzur veren ortam oluşturmak isteyenler ise renklerin gücünden faydalanıyor. Filli Boya, iç cephe hava kalitesini artıran, sağlığa duyarlı ve çevre dostu ürünlerle duvarlarını renklendirmek isteyenlere Momento Life serisini sunuyor. Filli Boya Momento Life ve Momento Life Kids’in renk skalası oldukça geniş. Enerji veren canlı tonlardan huzur veren pastel tonlara kadar birçok renk alternatifi mevcut.

Enerjisi yüksek renklerle yaşam alanlarını yenilemek isteyenler Momento Life serisinde yer alan Gülpembe, Mercan, Atlas ve Sarmaşık gibi doğal matlığa sahip renklerle diledikleri gibi duvarlarını renklendirebiliyor.

Türkiye’nin psikolog eşliğinde hazırlanan ilk renk koleksiyonu…

Rahatlatıcı, sakinleştirici ve temizlenebilme etkisinden dolayı genellikle bebek, çocuk ve genç odalarında kullanılan Momento Life Kids pastel renkler ise evin her alanında kullanılabiliyor. Özellikle İskandinav, Romantik ve Country stilde sıkça kullanılan pastel renklerle evinizde ferah bir etki yaratmanız Filli Boya Momento Life Kids ile mümkün… Filli Boya’nın Türkiye’nin psikolog eşliğinde hazırlanan ilk renk koleksiyonundan pastel tonlarda olan Bej 50, Eylül 85, Tan 290, Kaktüs 70 gibi renklerini kullanabilirsiniz.

 

 

Manyetik dalgaların %99 ‘una karşı koruma, yayılma gücüyle işçilikte tasarruf…

 

Momento Life serisinde ortamdaki formaldehiti bünyesine alarak iç mekan hava kalitesini artıran tavan boyası Momento Life Clean ve Wifi ağları, baz istasyonları ve elektronik aletlerden yayılan manyetik dalgaların %99 ‘unu engelleyebilen astar Momento Life Shield de yer alıyor. Ürün, doğal bir ham madde olan silikat ile modifiye edilmiş olup, üstün performanslı akrilik bağlayıcı teknolojisi ile geliştirildi. Su bazlıdır. Çevre ve insan sağlığına karşı duyarlıdır. Momento Life ürünleri yüksek teneffüs kabiliyetine sahiptir. Çatlama, kabarma ve dökülme yapmadığı gibi uygulama esnasında, yayılma gücü sayesinde işçilik tasarrufu sağlar.

 

 Yükleniyor...
Yükleniyor...