09.08.2021
Creavit, Truva İle Banyolarda Kusursuz Doğallık Sunuyor

Creavit, Truva İle Banyolarda Kusursuz Doğallık Sunuyor

Creavit, banyolarında samimi bir atmosfer yaşamak isteyenler için ahşabın doğal halini ve tasarım yalınlığını banyolara taşıyan Truva serisini tasarladı.

 

Tüm canlılığıyla içinizi neşeyle dolduran yaz aylarında banyolarımızda bize mutluluk verecek esintiler yaratmanın tam zamanı… Kişisel bakımınızı yaptığınız, arındığınız ve tüm enerjinizin odak noktası olan banyolarınızın estetiğini artıracak birbirinden ferah ve doğal banyo modelleri Creavit’te!

 

Truva, yaz mevsiminin enerjisini banyolarınıza taşıyor


Truva ile ahşabın mucizesini ve tasarım yalınlığını bir araya getiren Creavit, banyolarda kusursuz bir doğallık yaratıyor. Truva, modern banyolarda samimi bir atmosfer yakalamak isteyenler için tasarlandı. Gövdesinde masif ahşap malzeme kullanılan Truva banyo mobilyası, tasarımı ile bütünleşik entegre yan havlulukları sayesinde, pratik bir çözüm sunuyor. 80 ve 100 cm ölçü alternatifleri bulunan Truva, masif tezgâhı, geniş çekmecesi ve açık alt rafı sayesinde, banyoda kullanışlı saklama alanları yaratıyor.


Tasarımında beyaz, antrasit, siyah renk seçenekleri sunulan Truva, Creavit’in uyumlu renklerdeki 5mm ince kenar teknolojisine sahip Ultra lavaboları ile tamamlanıyor. 100 cm’likte 60 cm dikdörtgen formda Ultra lavabo, 80 cm’likte 40 cm kare formda Ultra lavabo kullanılıyor. Doğal, yalın ve dayanıklı yapısı ile banyolara uzun yıllar güzellik katacak olan Truva, yaz mevsiminin tüm enerjisini banyolara taşıyor.

 

Banyolara düzen getiren ve hayatı kolaylaştıran tüm Creavit modellerini, creavit.com.tr’den inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun çözümü anında bulabilirsiniz.Yükleniyor...
Yükleniyor...