10.08.2021
10 Yeni Ürün İle Apel’den Yapıştırma İşlemine Akılcı Çözüm

10 Yeni Ürün İle Apel’den Yapıştırma İşlemine Akılcı Çözüm

Kimya sektörünün öncü şirketlerinden BETA Kimya A.Ş., APEL ile geliştirdiği 10 yeni bant ürününü tüketicilerin beğenisine sundu.

 

 

Evlerden iş yerlerine, otomobillerden teknelere kadar hayatın her alanında önemli bir yeri olan yeni APEL Bant Serisi, kolay montaj, hızlı yapışma, kaydırmazlık ve sızdırmazlık özellikleri ile yeni jenerasyon bantlarda en çok aranılan işlevleri bir arada sunuyor.

 

Yapı marketler ve e-ticaret siteleri üzerinden kullanıcılar ile buluşan APEL Bant Serisi, 7’den 70’e herkesin yanından ayırmayacağı ürünlerle hayata konfor katıyor.

 

Tüm yüzeylerde mükemmel tutunma sağlayan Apel Şeffaf Silikon Bant, suya ve ısıya dayanıklı

 

Güçlü akrilik kopolimer yapısı sayesinde tüm yüzeylerde mükemmel tutunma sağlayan Apel Şeffaf Silikon Bant, suya ve ısıya karşı yüksek dayanımı ile montaj uygulamalarında kalıcı yapışma sağlıyor. Apel Şeffaf Silikon Bant, ev dekorasyon ürünleri, aksesuarlar, askı aparatları, havluluklar, raflar, ayna/cam materyaller ve hatta bir otomobilin plakalığına kadar uzanan pek çok farklı malzemeyi, istenilen her yüzeye pratik ve kalıcı şekilde yapıştırabiliyor. Apel Şeffaf Silikon Bant, özel formülü sayesinde 2 metre rulo ile 10 kilograma kadar yük taşıma fırsatı sunarken tüm yaşam alanlarında da kolaylıkla kullanılabiliyor.

Apel Led Montaj Bandı ise ekstra tutunma sağlayan güçlü yapısı ve 10 mm’lik dar formuyla, led ışıklandırma sistemlerinden ince kablo kanallarına, hobi malzemelerinden duvar süslerine kadar birçok malzemenin montajında konfor sağlıyor.

Apel Tamir Bandı UV direnci sayesinde dış mekânlardaki iklim koşullarına dayanıklıApel Tamir Bandı, tüm iç ve dış mekânlardaki yüzeylerde yapılacak tamirat işlemlerinde kullanım olanağı sağlıyor. Güçlü yapışkanı ve lifli yapısı ile suya karşı dayanıklı olan Apel Tamir Bandı yüksek UV direnci sayesinde dış mekânlardaki iklim koşullarına karşı dayanıklı.

Apel Tamir Bandı, yüksek kopma direncine sahip yapısına ek olarak, başka bir kesici alet kullanımına gerek kalmadan kolayca ebatlandırılabiliyor.

Apel Çift Taraflı Köpük Bant ile yapıştırma işlemine akılcı çözüm

Polietilen köpük yapısıyla yüzeylere zarar vermeden rijit bir yapışma sağlayan Apel Çift Taraflı Köpük Bant, özel malzeme yapısı ve inovatif formülü sayesinde yapıştığı her noktada yüksek tutunma imkânı sağlıyor. 5 metre rulo ile 15 kilograma kadar yük taşıyabilen Apel Çift Taraflı Köpük Bant, duvar çivisi kullanılması istenmeyen yerlerde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Apel Çift Taraflı Köpük Bant ile tablo, resim çerçevesi, dekoratif duvar süsleri, mantar panolar ve levhalar, ekstra hiçbir materyale gerek duymadan tek bir ürün ile kolayca monte edilebiliyor. Uzun ömürlü yapışma, yüksek dayanım ve kolay montaj özellikleri ile Apel Çift Taraflı Köpük Bant, yapıştırma işlemlerine akılcı bir çözüm getiriyor.

 Yükleniyor...
Yükleniyor...