10.08.2021
Zeminler Ve Yapılar Yeni Bostik AquaRoll Epo Prim 2k Daha Güçlü

Zeminler Ve Yapılar Yeni Bostik AquaRoll Epo Prim 2k Daha Güçlü

Yapı sektörünün önemli iş ortaklarından Bostik, yeni ürünü olan AquaRoll EPO Prim 2K ile daha güçlü zeminler ve yapılar üretilmesini olanaklı kılıyor.

 

İki bileşenli ve düşük vizkoziteli olan Bostik AquaRoll EPO Prim 2K, akışkanlığa direnç göstermeyen bir özelliğe de sahip. Mala, fırça, havasız sprey gibi ürünlerle kolaylıkla uygulanabilen yeni ürün, yüzeye kolayca nüfuz ediyor ve böylece ürünün uygulandığı alan çok daha güçlü bir hale geliyor. Yüksek mekanik ve kimyasal dayanımlı AquaRoll EPO Prim 2K, yüzeydeki kapiler boşlukları doldurarak geçirimliliğe engel olur.

 

Solventsiz ve düşük viskoziteli olan AquaRoll EPO Prim 2K, kürlendikten sonra toksik madde içermez. Mükemmel aderansa (yapışma) sahiptir ve nemli (%8’e kadar) yüzeylere de uygulanabilir. Beton yüzeylerde su ve nem bariyeri olarak kullanıldığı gibi, ağır yüklere karşı da son derece dayanıklıdır.

 

Kullandığı yerler:

 

  • Astar olarak beton ve mineral esaslı zeminlerde yüksek kimyasal ve mekanik dayanım oluşturarak, uygulanacak son kat malzeme için homojen bir zemin oluşturur.
  • Bağlayıcı olarak yüzey düzeltme, tamir ve epoksimortar için zemin hazırlar. Orta ile ağır yüklere maruz kalan zeminlerde epoksi, poliüretan, poliürea ve bitüm/poliüretan esaslı son katlar uygulanmadan önce astar kat olarak kullanılır.
  • Silika kumu, kuars veya farklı dolgularla karıştırılarak büyük çatlakların ve pah oluşturma veya onarımı için epoksi harç olarak kullanılır.
  • Beton yüzeylerde su ve nem bariyeri olarak kullanılır.


Yükleniyor...
Yükleniyor...